Fachowcy.pl rusza na NewConnect

15-02-2012, 12:40

Dziś Fachowcy.pl Ventures S.A. debiutuje na rynku NewConnect. W drodze oferty prywatnej spółka pozyskała 608.000,25 PLN, które przeznaczy na inwestycje, rozwój i rozbudowę strony internetowej.

Spółka Fachowcy.pl Ventures S.A. jest właścicielem serwisu internetowego Fachowcy.pl, który kieruje swoją działalność do podmiotów biznesowych oraz użytkowników indywidualnych. Za pomocą portalu można wyszukać firmy i usługi, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w konkretnej lokalizacji na terenie całej Polski.

Platforma pozwala także zapoznać się z aktualnymi opiniami o jakości świadczonych usług przez firmy i osoby fizyczne wprowadzone do bazy. Oprócz prezentacji i oceny przedsiębiorców portal świadczy również usługi reklamowe oraz doradcze w obszarze marketingu internetowego. W 2015 r. serwis ma być obecny na ponad 10 rynkach i skupiać w bazie ponad 1,5 mln firm.

Czytaj też: Grupa o2 kupuje część Socializera w sumie za prawie 7 mln zł

- Efektywny i perspektywiczny model biznesowy skutecznie wzbudził zainteresowanie inwestorów i pozwolił na skupienie kapitału wokół naszego przedsięwzięcia. Kupno udziałów przez ProxyAd wzmocniło pozycję firmy na wielu frontach. Ta transakcja z pewnością wpłynie pozytywnie na wyniki finansowe Spółki. Prognozowane przychody firmy ze sprzedaży w 2012 roku wynosić będą 1 073,21 tys. PLN. Debiut na NewConnect idealnie wpisuje się w nasze plany rozwojowe, dając przy tym możliwość uwiarygodnienia Spółki zarówno w oczach partnerów biznesowych, jak również samych użytkowników serwisu - uważa Piotr Góralczyk, Członek Zarządu Fachowcy.pl Ventures S.A.

Głównym udziałowcem spółki Fachowcy.pl Ventures S.A jest ProxyAd S.A, która zajmuje się zarządzaniem ogólnopolską siecią reklamy lokalizacyjnej skierowanej na telefony komórkowe.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy