Engadget Oficjalnym Partnerem CES w 2009 r.

30-10-2008, 02:37

Blog Engadget został wybrany Partnerską Platformą Blogową kolejnej edycji Consumer Electronics Show (CES), która odbędzie się w Las Vegas, w stanie Nevada, w dniach 8-11 stycznia 2009.

Jako oficjalny partner CES, Engadget zapewni swym użytkownikom relację na żywo z targów, prezentując produkty od ponad 2700 wystawców na CES. Obecny na targach międzynarodowy zespół redaktorski Engadget będzie dodatkowo komentował bieżące wydarzenia, recenzował produkty i przeprowadzał wywiady.

Dzięki obecności marki Engadget w ośmiu krajach, konsumenci i specjaliści z całego świata będą mieli dostęp do aktualnych wiadomości z targów.

- Szacujemy, że każdego roku około 20 000 nowych produktów ma swoją premierę na CES, a zespół redaktorski bloga Engadget może zapewnić dostęp do wszystkich informacji o tym wydarzeniu zarówno konsumentom, jak i specjalistom - wyjaśnia Karen Chupka, starszy wiceprezes ds. konferencji w Consumer Electronics Association (CEA), organizatora targów CES.

Engadget to jeden z najpopularniejszych w USA blogów o technologiach konsumenckich, który doczekał się już redakcji w ośmiu krajach i jest dostępny w siedmiu językach, również w języku polskim.


Źródło: informacja prasowa
Tematy pokrewne:  

tag engadgettag Consumer Electronics Showtag CES
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy