E-incubator.pl ma wspierać polski e-biznes

16-11-2006, 13:31

Usługi w zakresie doradztwa i fachowej pomocy dla rozwoju e-biznesu to nowa oferta E-incubator.pl - najnowszego przedsięwzięcia firmy E-financial Sp. z o.o.

E-incubator.pl działa na zasadzie funduszu seed capital, który oferuje wkład kapitałowy przedsiębiorstwom we wczesnej fazie ich rozwoju, umożliwia tym samym realizację dobrze rokujących planów i przedsięwzięć biznesowych.

Przedsięwzięcie powstało z myślą o wspieraniu nowych inicjatyw i pomysłów biznesowych w dziedzinie szeroko pojętej działalności IT oraz doskonalenia oferty działających już przedsięwzięć.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy E-incubator.pl zapewnia wszystkie czynności umożliwiające start w e-biznesie, m.in.: opiniuje biznes plany, oferuje konsulting, udostępnia infrastrukturę IT oraz "know how". Ponadto pracownicy inkubatora pomagają w założeniu i wspieraniu właściwego rozwoju firmy IT, będąc doradcami w prawnych aspektach jej działalności oraz w optymalizacji kosztów całego przedsięwzięcia.

- Nasze najnowsze przedsięwzięcie, E-incubator.pl, to narzędzie umożliwiające zaistnienie w e-biznesie przede wszystkim tym, którzy posiadają dobry pomysł na internetowy biznes, a brakuje im kapitału na start, odpowiedniej struktury informatycznej bądź solidnego marketingu internetowego. - mówi Grzegorz Czapla, prezes E-financial Sp. z o.o.

E-financial Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako firma o profilu finansowo-medialnym. Zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych, portali internetowych oraz obsługą informatyczną firm.

Tematy pokrewne:  

tag e-biznestag biznes
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy