Drugie urodziny Geek Girls Carrots w Szczecinie!

30-09-2014, 19:55

Czas błogiego wakacyjnego lenistwa już minął, a nadeszła do nas piękna, złota polska jesień. Pełne nowych pomysłów i inspiracji powracają także spotkania szczecińskich Karotek :-) Tym razem będzie to wyjątkowe spotkanie z dwóch względów. Po pierwsze widzimy się po raz 13, który na pewno nie będzie pechowy, a po drugie zapraszamy Was na wspólne świętowanie naszych drugich urodzin!

Agenda

17:30 Powitanie

17:40 Kamila Sidor – powie słów kilka o ostatnim roku oraz o planach GGC

18:00 Maciej Plater-Zyberk – „Lenistwo w biznesie”

18:30 Aleksandra Zbrzeźna – „Scrum – nie taki diabeł straszny, jak go malują"

19:00 Przerwa

19:10 Max Kuśmierek – „Każdy dzień jest dobry na zmianę świata"

19:40 Networking, after party oraz urodzinowy tort

 

Prelegenci

Kamila SidorKamila Sidor - przedsiębiorca społeczny, współtwórczyni i CEO ogólnopolskiej społeczności Geek Girls Carrots. Wspiera inicjatywy społeczne, m.in. Link do Przyszłości mający na celu zachęcenie młodzieży do wyboru kariery w IT. Kamila jest inwestorem w startupie technologicznym Motivapps. W 2011, pracując w UBIK Business Consulting i hardGAMMA Ventures, współorganizowała pierwszy Startup Weekend w Polsce i zarządzała akceleratorem startupów technologicznych GammaRebels. Współzałożycielka anglojęzycznego klubu mówców publicznych Speaking Elephants Toastmasters Club. Zdobyła kilkuletnie doświadczenie w marketingu i reklamie, pracując w Banku Pekao SA. Kamila ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Lubi podróże, przemawianie publiczne, dobrą lekturę i nocne bieganie.

Maciej Plater-ZyberkMaciej Plater-Zyberk - interesuje się wszystkim. Kiedyś kształcony w kierunku architektury, obecnie głównie programista aplikacji mobilnych. Działa lokalnie na różnych polach. W tej chwili sporą część swojego czasu poświęca współpracy z agencją Stettiner i szczecińską Filharmonią. Ostatnio miał swoje 5 minut w związku z opublikowaną, nieoficjalną aplikacją dla systemu rowerów miejskich.

Aleksandra ZbrzeźnaAleksandra Zbrzeźna - od kilku lat związana z tematyką Human Resources w IT. Zajmuje się employer brandingiem, planowaniem ścieżek rozwojowych kadry a także dbaniem o wizerunek firmy. Stawia na rozwój, zarówno swój, jak i kadry. Prywatnie pilot w rajdach samochodowych, pasjonat zdjęć i urodzona optymistka.

Max KuśmierekMax Kuśmierek - prezes WellSERVED, firmy dokonującej rewolucji w zamawianiu w restauracjach, hotelach czy pociągach. Realizował projekty własne w obszarze hostingu (Nextweb.pl), obsługi wydarzeń (EventLab), e-commerce (DJBox), gastronomii (Liquid) i nie tylko. Pasjonat nowych technologii i pomysłów zmieniających rzeczywistość.

Geek Girls Carrots to społeczność kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT oraz pokazywanie miejsc, gdzie nowe technologie przecinają się z kulturą. GGC to społeczność, która chce opowiadać o tym, co robi, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem.

Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy 2 października (czwartek) o godzinie 17.30 do Hormon Cafe przy ul. Monte Cassino 6 :-)

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na: ggcszczecin13.evenea.pl

Po inspirujących prelekcjach zapraszamy na networking oraz urodzinowego torta.

Partnerami urodzinowego spotkania są: Hormon, Eight Black Dots, LanTech, Dige oraz Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz.


Tematy pokrewne:  

tag Szczecintag Kamila Sidortag GGCtag Geek Girls Carrots
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930