Doładowania Steam, nowa marka Cinkciarz.pl. Przegląd #ebiznes

13-06-2017, 08:20

W dzisiejszym przeglądzie informujemy m.in. o możliwości kupienia doładowań na platformę Steam (ale to nie jedyna nowinka związana ze światem gier) i nowej marce kantoru internetowego Cinkciarz.pl. Zapraszamy do lektury.

  • Cinkciarz.pl - jeden z największych polskich kantorów internetowych - wprowadza na rynek międzynarodową markę Conotoxia. Klienci anglojęzyczni będą korzystać z serwisu Conotoxia.com, a docelowo wybierać nie tylko język, ale i kraj, z którego korzystają z usług serwisu (źródło: materiał prasowy firmy Cinkciarz.pl).
  • Kolejna premiera Wydawnictwa Techland. 30 czerwca na rynku zadebiutuje gra studia 505 Games. Będzie to Dead by Daylight - horror do rozgrywek kooperacyjnych - w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Konsolowa wersja gry dostępna będzie w wydaniu specjalnym (źródło: materiał prasowy Wydawnictwa Techland).
  • Firma Atende wygrała przetarg i podpisała umowę z Urzędem Miasta Łodzi o wartości ponad 1 mln zł brutto. Umowa dotyczy rozbudowy zintegrowanego rozwiązania - serwerów Cisco Blade UCS (Unified Computing System). Do końca miesiąca Atende zobowiązane jest dostarczyć serwery Cisco Blade UCS. To nie pierwsza umowa Grupy Kapitałowej Atende z UM Łodzi - rok temu należąca do niej firma Sputnik Software dostarczyła nowe wersje Zintegrowanego Systemu Informatycznego Urząd NT oraz usługi asysty technicznej o łącznej wartości 9,5 mln zł brutto (źródło: materiał prasowy Atende).
  • Firma Vivid Games, bydgoski producent i wydawca gier mobilnych na smartfony i tablety, zwyciężyła w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2017, związanym z promocją marki pracodawcy. Studio wyróżniono w kategorii „Strona/Zakładka Kariera/Landing page” (źródło: materiał prasowy Vivid Games).
  • Saloniki prasowe Kolportera poszerzyły swoją ofertę o doładowania do platformy Steam – najpopularniejszego na świecie serwisu cyfrowej dystrybucji gier. Doładowania dostępne są w czterech nominałach, a ich dostępność ma być ułatwieniem dla graczy, szczególnie tych młodszych. Wśród 140 mln użytkowników platformy Steam są 4 mln Polaków (źródło: materiał prasowy Kolportera).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031