Dlaczego import aut z USA zyskuje na popularności?

13-09-2019, 09:15

Decydując się na zakup używanego samochodu, dość często rozważamy nabycie pojazdów sprowadzanych z zagranicy. Jest to popularna praktyka, nic więc dziwnego, że po naszym kraju poruszają się marki nigdy niewypuszczane na polski rynek. Zastanówmy się jednak, z czego wynika ta tendencja. Jest to kwestia chęci posiadania czegoś wyjątkowego, a może zwykła potrzeba zaoszczędzenia pieniędzy?

import aut z USA

Amerykańskie znaczy lepsze?

Import aut z USA bez wątpienia zyskuje na coraz większej popularności. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza że auta na amerykańskim rynku są znacznie tańsze w porównaniu do tych z europejskiego sektora. Znaczną różnicę cenową możemy zaobserwować głównie przy modelach marek luksusowych, takich jak chociażby brytyjska firma Aston Martin.

Amerykanie mają również inne podejście do aut. Przeciętny Polak kupuje samochód na lata. Kiedy zdarza się kolizja, pojazd jest zwyczajnie naprawiany i dalej użytkowany przez właściciela. W Stanach Zjednoczonych Ameryki nie praktykuje się napraw po kolizjach drogowych, a nawet delikatne uszkodzenia blacharki w wyniku otarcia powodują potrzebę zamiany auta na nowy model, najczęściej z salonu. Nie ukrywajmy, wynika to z większych zarobków, a także z adekwatnej różnicy między minimalnymi rocznymi pensjami a kosztem zakupu nowego auta. Nic więc dziwnego, że import aut z USA cieszy się takim powodzeniem w naszym kraju. 

AMER-AUTO - make your dream real!

AMER-AUTO jest firmą specjalizującą się w sprowadzaniu samochodów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. W swojej ofercie posiada zarówno uszkodzone, jak i używane modele. Gwarancję udanej transakcji stanowi stała, długofalowa współpraca z amerykańskimi dealerami oraz komisami. 

Import aut z USA poparty wieloletnim doświadczeniem umożliwia duży wybór wszystkich modeli samochodów dostępnych na amerykańskim rynku sprzedażowym. Wszystkie transakcje przeprowadzane są na najwyższym poziomie, w możliwie najszybszy sposób. Zadowolenie klientów stanowi gwarancję sukcesu. Możesz spełnić swoje amerykańskie sny!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, jak dokładnie przebiega import aut z USA, a także jak wyglądają procedury i koszty importu, zajrzyj koniecznie na stronę amer-auto.pl i skontaktuj się ze specjalnymi telefonicznie bądź za pomocą e-maila. Wszystkie dane znajdziesz w zakładce Kontakt. 

Fot: Adobe Stock, 179590044, Licencja standardowa


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag USAtag samochodytag importtag autatag AMER-AUTO
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: