Daj się zainspirować w Szczecinie. 6 ludzi sukcesu - 6 inspirujących historii

PATRONAT MEDIALNY 29-10-2012, 07:59

W czwartek, 29.11.2012 Technopark Pomerania zaprasza na konferencję Get inspired Szczecin! To niecodzienna okazja, by osobiście poznać założycieli firm ze światowym sukcesem i sprawdzić: Jak oni to zrobili!? A najważniejsze - czegoś się od nich nauczyć!

Get inspired Szczecin

Get inspired Szczecin! to 6 prelegentów i 6 inspirujących historii, które łączy jedno – wszyscy odnieśli znaczący sukces i wszyscy oni zaczynali biznes w Szczecinie.

Bohaterowie konferencji Get Inspired Szczecin! zakładali swoje firmy i poprowadzili je do sukcesu, jeszcze zanim słowa „startup” czy „innowacje” stały się tak modne, jak dziś. Udało im się, choć wcale nie bez przeszkód. Teraz opowiedzą o swoich początkach, napotykanych po drodze problemach – które przekuwali w wyzwania – i o tym, jak je przezwyciężyli.

A wszystko to, aby zachęcić innych do tworzenia własnych przedsięwzięć, zainspirować i udowodnić, że nie ma problemów, są wyzwania. Przyjdź, posłuchaj i daj się zainspirować!

Wyjątkowi goście Technoparku Pomerania to właściciele i menedżerowie firm, liczących się na arenie ogólnopolskiej i światowej. Ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze z sukcesem zbudowali marki swoich firm. Swoje historie opowiedzą więc: Sebastian Barabanow z Fabryki Gier, jednego z największych europejskich developerów gier, a także Michał Benicewicz z Brandbank (Polska). Rąbka tajemnicy sukcesu uchylać też będą Samuli Koski-Lammi z BLStream, światowego dostawcy rozwiązań mobilnych oraz Marcin Skonieczny z agencji Dige, założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl. W takim gronie nie może też oczywiście zabraknąć Krystiana Stypuły z Home.pl oraz Tomasza Sarnowskiego z agencji interaktywnej Byss.pl.

Do szczecińskiego Multikina organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych spotkaniem ciekawych ludzi, otwartych na inspiracje i gotowych na sukces!

Udział w konferencji jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: gi.szczecin.pl

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 w Multikinie (CH Galaxy) w Szczecinie. Początek o godz. 10.00. 

Organizator: Technopark Pomerania. Partnerzy: TEONITE, Unizeto Technologies, Netcamp; Sponsor: Pomeranus Seed


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031