Check Point w liderem w dziedzinie systemów UTM

04-09-2014, 18:45

2014 to czwarty rok z rzędu, w którym Gartner Magic Quadrant for Unified Threat Management przyznaje pozycję lidera firmie Check Point.

Check Point® Software Technologies Ltd. (Nasdaq: CHKP), światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetu, ogłosił, że po raz kolejny został uznany za Lidera w 2014 Gartner Magic Quadrant for Unified Threat Management (UTM). Firma Check Point otrzymuje ten tytuł po raz czwarty z rzędu. Ponadto Check Point nieco wcześniej w tym roku został uznany za lidera również w zestawieniu 2014 Gartner Magic Quadrant for Enterprise Network Firewall - wyróżnienie przyznawane jest firmie od 1999 roku.

- Koszty związane z wyciekami danych i zagrożeniami bezpieczeństwa informatycznego wciąż rosną i dotyczy to każdego przedsiębiorstwa. Małe i średnie firmy są często bardziej narażone na akty cyberprzestępstw ze względu na wymuszone kompromisy w dziedzinie ochrony sieci wynikające z braku odpowiednich zasobów - mówi Gabi Reish, wiceprezes ds. zarządzania produktami w Check Point Software Technologies. - Celem firmy Check Point jest zapewnianie najwyższej jakości ochrony dla przedsiębiorstw i środowisk każdego rozmiaru. Mając to na uwadze, jesteśmy bardzo podekscytowani otrzymaniem tytułu lidera w zestawieniu Gartner Magic Quadrant for Unified Threat Management czwarty rok z rzędu.

Według firmy Gartner „sektor Liderów zawiera dostawców, którzy są czołowymi producentami i sprzedawcami produktów UTM najlepiej spełniających wymagania średnich przedsiębiorstw. Niezbędnym wymogiem do otrzymania tytułu Lidera jest posiadanie szerokiego portfolio modeli dostosowanych do najróżniejszych potrzeb średnich firm, wykorzystywanie licznych dodatkowych funkcjonalności oraz stosowanie prostych w użyciu mechanizmów raportowania i zarządzania. Dostawcy z sektora Liderów oferują wiodące na rynku rozwiązania bezpieczeństwa i dają klientom możliwość prostego i niedrogiego wdrożenia produktów bez znacznego utrudniania pracy użytkownikom końcowym oraz zbędnego obciążania pracą personelu IT. Dodatkowo ich produkty cechują się dobrymi statystykami wykrywania podatności na zagrożenia. Główne cechy Lidera to rzetelność, stała przepływność oraz posiadanie produktów, które są dla administratorów intuicyjne w zarządzaniu”.

Check Point jest czołowym dostawcą urządzeń UTM, oferując klientom najlepsze na rynku zabezpieczenia i wydajność, spełniając wymagania każdego małego i średniego przedsiębiorstwa lub oddziału dużej firmy. Dodatkowo niezwykle efektywne i zapewniające bezpieczeństwo na poziomie wielkich korporacji rozwiązania Check Point dostępne są po konkurencyjnych cenach i mają możliwość dostosowania się do każdego modelu biznesowego bez konieczności instalacji dodatkowego sprzętu czy innych produktów służących do obsługi zagrożeń bezpieczeństwa.

Aby uzyskać więcej informacji na temat szerokiej gamy urządzeń firmy Check Point, odwiedź: http://www.checkpoint.com/products/appliances/index.html.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Gartner Unified Threat Management Magic Quadrant, odwiedź: http://www.checkpoint.com/products/promo/gartner-utm-2014/index.html.

O Gartner Magic Quadrant
Firma Gartner nie faworyzuje żadnego z dostawców, produktów ani usług zaprezentowanych w naszych publikacjach naukowych oraz nie rekomenduje użytkownikom jedynie technologii oferowanych przez dostawców z najwyższymi wynikami czy tytułami.

 


Komunikaty Firm Do Czytelników: Artykuły z działu Komunikaty Firm to opublikowane za opłatą informacje prasowe firm. Redakcja nie ingeruje w ich treść, która została przygotowana przez reprezentujących je przedstawicieli firm lub agencje PR.

Do przedstawicieli firm: Komunikaty Firm to usługa gwarantująca publikację informacji prasowych w Dzienniku Internautów. Jeżeli chcesz by Twoje komunikaty pojawiały się w DI, skontaktuj się z nami pod adresem: komunikatyfirm@di24.pl.


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031