Ceneo porównuje ceny nowych samochodów

12-06-2010, 15:20

Ceneo zaprezentowała w tym tygodniu porównywarkę cen nowych samochodów. Oferty prezentowane na Ceneo pochodzą z serwisu MojeAuto.pl. Od przyszłego tygodnia pojawią się także oferty z Otomoto.pl.

W chwili obecnej w ramach tej kategorii użytkownik może znaleźć ponad 2000 modeli samochodów, co łącznie daje około 13 000 ofert. Aby wybrać odpowiedni dla siebie model samochodu, można skorzystać z filtrów, jak chociażby marka samochodu, rodzaj nadwozia czy też rodzaj silnika.

>> Czytaj też: Najczęściej poszukiwane leki w sieci według Ceneo

- Od początku naszej działalności na Ceneo istnieje kategoria Motoryzacja, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród naszych użytkowników. Do niedawna osią tej kategorii były opony, jakiś czas temu zaczęliśmy systematycznie rozwijać dział części samochodowych. Nadszedł czas na samochody – mówi Agata Kowalewska z Działu Jakości Ceneo. - Konsekwentnie staramy się realizować jeden z głównych celów działania naszej organizacji, jakim jest dawanie naszym użytkownikom możliwości znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, czego szukają. Motoryzacja bez samochodów była niepełna – dodaje.

>> Czytaj też: Statusy dostępności towarów na Ceneo

W Ceneo jest 20 kategorii, podzielonych na prawie 180 podkategorii, a te zawierają ponad 3,5 mln produktów. Nowo uruchomiona porównywarka zawiera nieco ponad 2 tys. pojazdów.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag samochodytag porównywarkitag Ceneo
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy