Business Fashion & Technology

PATRONAT MEDIALNY 18-02-2014, 11:16

W dniach 27-28 marca 2014 obędzie się premierowa edycja Business Fashion&Technology. Jest to pierwsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania nowych technologii w branży fashion. BFT jest częścią Cracow Fashion Weeku.

Przyszłość na wybiegu…

Technologia wkroczyła na wybiegi pewnym krokiem. Rozwiązania takie jak rozszerzona rzeczywistość, mapping 3D, czy ekrany parowe są już wykorzystywane w pokazach tak znaczących marek jak Bvlgari, czy Diesel. Część z tych technologii będzie można podziwiać podczas Business Fashion & Technology, m.in. podczas pokazu Iwony Kossmann, która zaprezentuje w trakcie uroczystej gali swoją autorską kolekcję biznesową.

…oraz dla marek odzieżowych

Najnowsze zdobycze technologiczne są wykorzystywane również coraz częściej w salonach znanych marek. Elektroniczne lustra w swoich wybranych sklepach wprowadziła Prada oraz wiele domów towarowych na całym świecie, również w Polsce. Nowoczesne technologie stwarzają także wspaniałe możliwości dla marketingu. Zastosowanie takich narzędzi jak geolokalizacja, aplikacje mobilne, czy NFC (Near Field Communication) to doskonałe sposoby na wyróżnienie swojej marki i lepsze dotarcie do potencjalnych klientów. Już ponad 44% ludzi w Polsce posiada smartfon (stan na: styczeń 2014, źródło: Raport Marketing Mobilny w Polsce 2013-2014, M. Mikowska) i odsetek ten ciągle rośnie – warto ten potencjał wykorzystać.

Moda na wiedzę

BF&T to dwa dni oraz dwie części. Pierwszego dnia odbędzie się część konferencyjna o charakterze szkoleniowo-biznesowym. Podczas niej, zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w branży fashion oraz jak wykorzystać je do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa. Druga część to ekskluzywna gala połączona z pokazami mody, gdzie z wykorzystaniem omówionych wcześniej technologii, zaprezentowane zostaną kolekcje projektantów. Podczas gali zostaną rozdane nagrody dla najlepiej ubranych ludzi biznesu oraz dla firm kreatywnie wykorzystujących nowe technologie w branży modowej. W specjalnej strefie będzie można zobaczyć i przetestować gadżety, technologie, które z powodzeniem można wykorzystać w branży fashion.

Coraz więcej marek odzieżowych oraz projektantów decyduje się na wykorzystanie nowoczesnych technologii. Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Pragniesz uzyskać wiedzę, która cię wyróżni na rynku i da przewagę nad konkurencją? Zapraszamy na BF&T 2014!

Szczegóły oraz rejestracja na stronie: www.bfte.pl 

Kod QR prowadzący na stronę wydarzenia:

bfte qr


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031