Bazy firm i instytucji na stronę od Firmy.net

04-11-2008, 12:30

Money.pl został pierwszym portalem, który w ramach umowy partnerskiej udostępni na swoich stronach bazy danych firm i instytucji pochodzące z serwisu Firmy.net.

Firmy.net to serwis umożliwiający promocję firm w internecie, prowadzony przez szwajcarską firmę NNV AG. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm różni się rozbudowanymi możliwościami prezentacji, a także usługą pozycjonowania firm w popularnych wyszukiwarkach internetowych oraz w obrębie wyników wyszukiwania w portalu.

W bazie Firmy.net znajduje się obecnie 1.136.760 firm przypisanych do prawie 1500 branż. Przedsiębiorcy mogą za darmo dodawać do katalogu dane o swoich firmach, jednak za dodatkowe usługi promowania w internecie trzeba już zapłacić.

Jednym z elementów dotarcia z wpisami w katalogu Firmy.net do jak najszerszego grona odbiorców mają być partnerskie wdrożenia bazy na popularnych portalach. Umowa partnerska z Money.pl to pierwszy etap budowania sieci partnerów portalu Firmy.net.

- Dzięki partnerstwu strategicznemu z największymi polskimi serwisami internetowymi, takimi jak Money.pl, przedsiębiorstwa obecne w naszym serwisie zyskują jeszcze większe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Na takiej współpracy korzystają obie strony - zapewnia Michał Kurczycki, przedstawiciel serwisu Firmy.net.

Możliwość wzbogacenia zasobów serwisu o użyteczny, branżowy katalog firm i instytucji może okazać się ciekawą ofertą dla wielu właścicieli stron. Przedstawiciele serwisu Firmy.net są zainteresowani podjęciem takiej współpracy z kolejnymi strategicznymi portalami. W tym celu udostępnili specjalną stronę z formularzem dla zainteresowanych - znajdziecie ją pod adresem:

www.firmy.net


Źródło: informacja prasowa
Tematy pokrewne:  

tag współpracatag Money.pltag Firmy.net
  
znajdź w serwisie

Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031