Agencja Internet Plus z certyfikatem Google Partner Premier

28-05-2019, 15:34

Google – technologiczny gigant z Mountain View, nieustannie weryfikuje pracę agencji e-marketingowych. Docenia i nagradza najlepszych w branży, przyznając im prestiżowe certyfikaty z oznaczeniem Premier/Premium. Już jakiś czas temu grono wyróżnionych zasiliła nasza Agencja - Internet Plus z Poznania (marka należąca do HTTPS Sp. z o.o.), która od lat jest Partnerem Google i zapewnia kompleksową opiekę nad działaniami e-marketingowymi swoich Klientów. Udowadnia tym samym, że skuteczne pozycjonowanie i reklama w Internecie przekładają się na wzrost widoczności w sieci. Internet Plus przez ponad 10 lat działalności ma na koncie kilkanaście tysięcy przeprowadzanych kampanii linków sponsorowanych w Google Ads (wcześniej AdWords), a także ponad kilkanaście tysięcy obsłużonych Klientów i ich stron internetowych.

Internet Plus z Poznania – potwierdzona pozycja lidera marketingu elektronicznego

Internet Plus z Poznania – potwierdzona pozycja lidera marketingu elektronicznego

Zawsze stawialiśmy na rozwój kompetencji oraz profesjonalną obsługę. Tym razem nasze działania postanowiło wyróżnić Google, przyznając Internet Plus status Google Partner Premier. Mamy się czym pochwalić – mówi Bartosz Malinowski, Dyrektor IT - E-Commerce w Agencji Internet Plus. Dzięki temu firma dołączyła do grona najlepszych agencji interaktywnych specjalizujących się zarówno w kampaniach reklamowych Google Ads, jak i pozycjonowaniu. Choć nie są to jedyne obszary naszej aktywności. Działamy także na polu reklamy w popularnych mediach społecznościowych jak Facebook Ads, LinkedIn, Google My Business i inne. Tym sposobem dla firm decydujących się na podjęcie współpracy z HTTPS Sp. z o.o. - zdobyty certyfikat Google Premier jest potwierdzeniem wysokiego poziomu usług. Potwierdzają to opinie Klientów.

 

Jakość usług Internet Plus potwierdzona certyfikatami


Cytując giganta z Mountain View: Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads Wyróżnienie Google Partner Premier opiera się na najważniejszych segmentach: efektywnej reklamie w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej oraz reklamie mobilnej. Certyfikat jest zasługą wytężonej pracy wielu specjalistów, którzy są zobowiązani nie tylko do podnoszenia swoich kwalifikacji, ale również do dbania o zgodność kampanii reklamowej z jej celami. Pracownicy Agencji Internet Plus posiadają aktywne certyfikaty z reklamy w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, reklamy mobilnej, stron mobilnych, Google Analytics, a także z zakupów w Google oraz sprzedaży rozwiązań internetowych. Potwierdza to opinie, że osoby zatrudnione w HTTPS Sp. z o.o. to doświadczona kadra fachowców.

 

Profesjonalna współpraca oparta na zaufaniu Klientów


Certyfikacja Google Partner Premier to udokumentowanie, że prowadzone działania w ramach strategii promocyjnej i reklamowej dla naszych Klientów, są skuteczne. Warto dodać, że spełniają wymogi wynikające ze standardów jakości. Utwierdzamy Klientów w przekonaniu, że mogą nam zaufać i że potrafimy efektywnie zarządzać powierzonym nam budżetem – nadmienia Bartosz Malinowski, Dyrektor IT - E-Commerce w Agencji Internet Plus z Poznania. Certyfikat przyznany marce HTTPS Sp. z o.o. to nie tylko potwierdzenie pozytywnych opinii o wysokiej jakości świadczonych usług – status Premier to także wiele innych przywilejów dla firmy. To branżowe szkolenia, treningi dla kadry kierowniczej czy zaproszenia na wydarzenia związane z ogólnie pojmowanym marketingiem internetowym, ale dotyczące także pozycjonowania. Ponadto certyfikat daje pomoc techniczną i możliwość korzystania z dedykowanego wsparcia ze strony Google. To niezwykle ważne dla naszych partnerów biznesowych, którzy oczekują profesjonalizmu, kompleksowej opieki, a także konkretnych instrukcji i sprecyzowanych działań. W branży marketingu internetowego kluczowe jest umiejętne dzielenie się z Klientami wiedzą, doradztwem i kompetencjami – potwierdzanymi przez Google. Za każdym razem przekazujemy naszym Klientom opinie o możliwych działaniach. Szukamy wspólnie rozwiązań najbardziej opłacalnych dla ich biznesu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: