5 dni z biznesem internetowym w październiku

PATRONAT MEDIALNY 05-08-2011, 19:12

Początek października będzie nie lada gratką dla osób zainteresowanych e-biznesem. W dniach 7-11 w Poznaniu odbywają się dwie duże międzynarodowe imprezy - Startup Weekend i zaraz po nim konferencja e-nnovation. Dla uczestników przygotowano specjalny pakiet biletów.

Sonda
Obecność NFC w smartfonach pomoże Nokii?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

 Startup Weekend to międzynarodowy cykl imprez, które co weekend odbywają się w kilku lub kilkunastu różnych miastach na całym świecie. Celem 54-godzinnego, intensywnego spotkania jest stworzenie fundamentu startupu, pozyskanie partnerów (programistów, grafików, marketingowców) oraz zweryfikowanie pomysłu przez doświadczonych praktyków z branży.

Praktycznej wiedzy nt. e-biznesu dostarczy także spotkanie e-nnovation, w którym biorą udział specjaliści z całego świata. Podpowiedzą czego unikać, aby osiągnąć sukces w e-biznesie, pokażą najnowsze trendy i rozwiązania. Uczestnicy będą mieli okazję na wymianę opinii i doświadczeń podczas tematycznych paneli dyskusyjnych i w tzw. strefie networkingu.

>> Czytaj też: Pokaźna suma pieniędzy do wygrania na Start-Up Challenge

Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w obu wydarzeniach organizatorzy przygotowali promocyjny pakiet biletów. Osoby, które zapiszą się na Poznań Startup Weekend, otrzymają kod rabatowy, który upoważni ich do rejestracji na e-nnovation za jedyne 297 zł, zaoszczędzą w ten sposób 300 zł. Z kolei osoby, które zapisują się na e-nnovation, mają możliwość skorzystania z udziału w Poznań Startup Weekend w promocyjnej cenie 50 zł, zamiast 155 zł.

Poznań Starup Weekend organizowany jest przez Fundację Kauffmana i SpeedUp Venture Capital Group w dniach 7-9 października w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. Z kolei konferencja e-nnovation odbywa się w dniach od 10-11 października i w tym roku zagości w poznańskim hotelu IBB Andersia, jej organizatorem jest Grupa Allegro.

Więcej informacji o wydarzeniach na stronach poznan.startupweekend.org i e-nnovation.pl


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy