Platforma mobilna Apple'a znacznie wyprzedza pod tym względem Androida, przy okazji bijąc kolejny rekord.
Użytkownicy urządzeń mobilnych wciąż najchętniej przeglądają internet z poziomu iOS - poinformowało Net Applications. Platforma pobiła dodatkowo rekord swojej popularności w sieci.
Według firmy analitycznej aż 54,65% z 40 tysięcy badanych witryn zostało odwiedzonych z poziomu urządzeń wyposażonych w iOS. Jest to dotychczasowy rekord platformy Apple'a, choć jej popularność rośnie sukcesywnie od kilkunastu miesięcy.
Stosunkowo słabo wypada jednocześnie Android, który może się pochwalić tylko 16,26% udziałów w sieci. System wyszukiwarkowego giganta znajduje się na 2/3 sprzedawanych obecnie nowych smartfonów, jednak nie wystarcza to na razie, by podbić internet. iOS znacznie wyprzedza "Zielonego Robota" chociażby na tabletach, a w system ten wyposażone są również iPody touch.
| Komentarze archiwalne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|


| Serwisy specjalne: | |
| Wydarzenia: |