Google
email:   hasło:   
zapamiętaj mnie   rejestracja  •   nie pamiętasz hasła?
SG

Wirtualna Polska: Większa baza ogłoszeń motoryzacyjnych

paku, 26-05-2010, 00:06, Komentarzy: 0

Do serwisu ogloszenia.wp.pl dołączyło 70 tysięcy ogłoszeń motoryzacyjnych partnera Wirtualnej Polski – Grupy Trader.com Polska. Na współpracy skorzystają przede wszystkim internauci, bowiem ogłoszenie wykupione w pakiecie podstawowym WP pojawia się równocześnie w serwisie Autotrader.pl.

Rozszerzenie współpracy z Grupą Trader.com Polska o dział motoryzacyjny oznacza, iż każdy, kto chce kupić, sprzedać lub zamienić samochód, ma do dyspozycji bazę ogłoszeń motoryzacyjnych. Znajdują się w niej ogłoszenia zamieszczane bezpośrednio w Wirtualnej Polsce oraz w witrynach branżowych: Autotrader.pl i otomoto.pl.

Wzajemna wymiana ogłoszeń między partnerskimi witrynami następuje automatycznie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez użytkowników. Przy prezentacji wyników wyszukiwania określonej marki, modelu, rocznika itd. pojawia się logotyp danego serwisu – stąd użytkownik wie, z jakiej witryny pochodzi dane ogłoszenie.

>> Czytaj także: Łatwiej sprawdzimy, czy samochód nie był kradziony

Clip to Evernote
Źródło: materiał nadesłany do redakcji

Warto przeczytać:

Komentarze

Dodaj nowy komentarz (rozwiń)
To warto przeczytać














Najnowsze Programy

F Twitter RSS Gmail m.di24.pl

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
RSS - Recenzje


reklama

Expander
Porównamy dla Ciebie promocje w 26 bankach więcej...

mBank
Najchętniej polecane konto osobiste! więcej...

Archiwum

« Luty 2012 »
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia: