
wGady to komentarze dotyczące problemów językowych. Właśnie tą tematyką na swoim nowym wideoblogu zajmie się profesor Jerzy Bralczyk, dotychczas znany internautom m.in. z dwóch edycji Gadu-Dyktanda.
- Dzięki gościnności Gadu-Gadu, teraz tutaj będziemy mogli się spotykać - mówi profesor Jerzy Bralczyk i dodaje - będę wchodził ze swoimi komentarzami, czy to dotyczącymi Państwa problemów językowych, czy też tych problemów, które Państwo poruszą, czy też takich, które akurat mnie będą szczególnie, jak to się dzisiaj mówi – nurtowały.
Pierwszy wGad to przywitanie z internautami i zachęta do nadsyłania swoich propozycji kolejnych tematów do omówienia na wideoblogu. Profesor zapowiedział, że będzie nagrywał wideo tak często, jak to tylko będzie możliwe.
Profesor otrzymał także specjalny numer GG: 4142.
| Komentarze |
Dodaj nowy Śledź przez RSS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zamów Newsletter DI
|
|
|
|
|


![]() |
![]() |
Netbook ASUS Eee PC 1000H GO - Intel Atom N270 (1,6 GHz), 1 GB RAM, 160 MB HDD, modem 3G. Komputer Świat poleca! |
![]() |
The Sims 3 - najnowsza wersja kultowej gry! tylko teraz w promocji gra Freedom Force GRATIS! |
![]() |
Muzyka nie umiera. Michael Jackson - King of pop dwupłytowy album najlepszych utworów legendarnego artysty. Odkryj go na nowo! |
![]() |
Liberty Direct - AC i OC 30% taniej! Assisstance w cenie OC! Oblicz składkę bez zobowiązań » |
![]() |
konto bankowe bez opłat - 0 zł otwarcie, prowadzenie i przelewy 0 zł za kartę i bankomaty! » |
![]() |
Szansa na własne M - "Rodzina na swoim". Dla kogo kredyty mieszkaniowe z dopłatą? |