Google
email:   hasło:   
zapamiętaj mnie   rejestracja  •   nie pamiętasz hasła?
SG

TP zaoferowała VoIP dla firm

Marcin Maj, 20-03-2007, 12:51, Komentarzy: 4

Telekomunikacja Polska uruchomiła usługę VoIP dla firm. Dzięki niej połączenia realizowane wewnątrz sieci firmowej są bezpłatne, a opłaty przy połączeniach poza sieć będą niższe niż w przypadku telefonii stacjonarnej. Operator obiecuje też wysoką jakość połączeń dzięki platformie technologicznej Hosted IP Trunking.

Oferowana przez TP usługa transmisji głosu za pomocą protokołu IP ma się wyróżniać tym, że połączenia realizowane będą przez sieć Telekomunikacji Polskiej, a nie publiczną sieć internetu. Ma to zagwarantować zarówno komfort rozmowy jak i bezpieczeństwo.

Biznesowa telefonia IP tp razem z IP VPN tp umożliwia firmom stworzenie jednolitej sieci korporacyjnej, w której można przesyłać zarówno dane jak i głos. W ramach usługi dostępne jest pełne wsparcie oraz zarządzanie siecią przez operatora.

Z nowej usługi mogą skorzystać klienci biznesowi posiadający centrale abonenckie PABX lub IP PABX oraz usługę IP VPN tp.

W przypadku kompleksowych wdrożeń, których składnikiem jest biznesowa telefonia IP istnieje możliwość negocjowania wysokości opłat przez klienta. Zdaniem przedstawicieli TP, zwłaszcza w przypadku większych firm, samo tylko połączenie sieci telefonicznej z teleinformatyczną i scentralizowanie zarządzania, przynoszą wymierne oszczędności finansowe.
Clip to Evernote
Źródło: Telekomunikacja Polska
Komentarze    Zobacz wszystkie (4)
Dodaj nowy komentarz (rozwiń)
To warto przeczytać














Najnowsze Programy

F Twitter RSS Gmail m.di24.pl

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
RSS - Recenzje


reklama

Expander
Porównamy dla Ciebie promocje w 26 bankach więcej...

mBank
Najchętniej polecane konto osobiste! więcej...

Archiwum

« Luty 2012 »
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia: