Przetestuj nawigację satelitarną ze smart2go

Krzysztof Gontarek, 07-11-2006, 09:12

Firma Passus zaprasza chętnych do testowania nowego na polskim rynku oprogramowania do nawigacji satelitarnej smart2go. Program oferuje użytkownikom mapy Polski oraz Europy i umożliwia określenie pozycji w terenie w oparciu o satelitarny system GPS.

- Celem naszej akcji jest zapoznanie Polaków z nowym rozwiązaniem, ale także zaangażowanie ich w proces jego tworzenia - mówi Adam Zakrzewski z firmy Passus.

Każdy kto interesuje się nawigacją satelitarną może bezpłatnie ze strony www.s2g.pl pobrać wersję beta programu smart2go (wymagana jest rejestracja) i przesłać firmie Passus swoje uwagi. Może to również zrobić na specjalnie w tym celu uruchomionym forum.

Program będzie mogło przetestować 100 pierwszych osób, które zarejestrują się na forum. Każdy z uczestników po zakończeniu akcji otrzyma miesięczną wersję programu smart2go, a najaktywniejsi forumowicze zostaną nagrodzeni pełną wersją programu. Akcja potrwa do 30 listopada.

Warto przeczytać:

Tematy pokrewne:  

tag testytag smart2go

Komentuj na Facebooku

Komentarze

comments powered by Disqus
To warto przeczytać



fot. Goiabarea






fot. andreas





Najnowsze Programy

  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia: