zaawansowane  Szukaj: w Google w DI
email:   hasło:   
zapamiętaj mnie   rejestracja  •   nie pamiętasz hasła?
Sobota, 22 listopada 2008

Interia.pl jedzie na Mundial

kg, 29-05-2006, 10:04, Komentarzy: 2

Portal poinformował, iż jego dziennikarze uzyskali akredytację na mundial, w związku z czym użytkownicy Interii będą mieć dostęp do gorących informacji "z pierwszej ręki" z ośrodka polskiej kadry w Barsinghausen.

Od pierwszego dnia mistrzostw świata, w mundialowym serwisie Interii pojawią się zdjęcia i materiały wideo z Niemiec oraz specjalne moduły informacyjne, na bieżąco wypełniane newsami.

Dodatkowo, z chwilą rozpoczęcia mundialu, internauci otrzymają możliwość uczestnictwa w dwóch grach z nagrodami.

Pierwsza z nich to Mundialowa Ruletka, w której każdy może zostać trenerem i wystawić wymarzoną "jedenastkę" z Ronaldinho, Henrym czy Żurawskim. Druga gra - to zabawa w typowanie wyników mistrzostw świata, w której można sprawdzić swoją wiedzę o uczestnikach mundialu.
Komentarze    Dodaj nowy     Zobacz wszystkie (2)  RSS  Śledź przez RSS
Dodaj nowy komentarz (rozwiń)
Zobacz też:












Praca w Dzienniku Internautów! - zobacz szczegóły

CafeNews
Copyright © 1998-2008 by Dziennik Internautów Sp. z o.o.  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Analiza ruchu: stat24.com