Z SurvGo badania marketingowe będą tak proste jak nigdy przedtem!

24-05-2021, 09:12

W branży marketingowej, będącej integralnym elementem wielu różnych gałęzi gospodarki i biznesów, prowadzi się liczne badania – zarówno ilościowe, jak i jakościowe. Mają one na celu zbadać poziom zadowolenia klientów ze świadczonych usług lub z użytkowanych produktów. Mogą służyć też do ustalania poziomu akceptowalnych przez odbiorców cen lub też stanowić ocenę reakcji danej grupy osób na zaprezentowaną im reklamę.

Czy wiesz, czym jest SurvGo?

Jeśli po raz pierwszy spotykasz się z tą nazwą, dobrze ją zapamiętaj. Na pewno nie raz i nie dwa będziesz chciał skorzystać z możliwości, jakie się z nią wiążą. O co chodzi? SurvGo to platforma z funkcjonalnościami, dzięki którym w wygodny i szybki sposób można wdrażać i zarządzać badaniami ankietowymi. Wspiera też agencje marketingowe i właścicieli firm oraz marek w zbieraniu opinii i określaniu poziomu satysfakcji klientów. Zaledwie kilka chwil dzieli Cię od stworzenia ankiety online czy przeprowadzenia badania ankietowego czy badania rynku. Wsparciem w tym zakresie może być również profesjonalny panel badawczy online, dostępny w serwisie Badanie Opinii.

Jakie korzyści płyną z użytkowania SurvGo?

Z SurvGo badania marketingowe będą tak proste jak nigdy przedtem!

Wśród szeregu korzyści, związanych z użytkowaniem programu do ankiet SurvGo, znajduje się przede wszystkim opcja w pełni intuicyjnego przeprowadzenia ankietyzacji drogą elektroniczną. Bez wychodzenia z domu, zaczepiania przypadkowych przechodniów na ulicy ani też organizacji spotkań w przestrzeni rzeczywistej możesz kompleksowo wykonać swoje zadanie – począwszy od zaprojektowania od podstaw kwestionariusza, poprzez zbieranie danych, a na analizie wyników skończywszy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim forma przygotowywania ankiet, która obejmuje nie tylko tradycyjne, ale również nowoczesne treści audio-video. Zgromadzone w aplikacji gotowe wzorce ankiet mogą przyspieszyć czas potrzebny do stworzenia własnego kwestionariusza.

Pełne statystyki i analityka

Dzięki SurvGo masz pełną możliwość monitorowania statystyk, jak również wykonania próby badawczej. Służy do tego moduł analizy próby. Uzyskane wyniki są wyświetlane w formie przyjaznych w interpretacji wykresów bądź tabel. W ten sposób zdecydowanie łatwiej zarządzać danym badaniem i analizować otrzymane rezultaty.

Jakie jest zastosowanie badań ankietowych i badań opinii czy satysfakcji?

Badania opinii czy satysfakcji stanowią cenne źródło informacji, dotyczące poziomu zadowolenia z jakości danego produktu lub wykonanej usługi. Są zazwyczaj wykonywane za pośrednictwem zewnętrznych podmiotów. W ten sposób można w sposób miarodajny i profesjonalny zweryfikować, jak wysoko goście korzystający z usług danego hotelu czy produktu danej marki oceniają to, co otrzymują. Dowiadujesz się zatem, jaka jest ich gotowość do skorzystania z konkretnego produktu bądź usługi w przyszłości.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag SurvGotag nolstag nolhtag badania marketingowe
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: