YALA sposobem na organizację szkolenia?

30-07-2010, 10:51

Platforma stworzona przez firmę L-SYSTEM ułatwia planowanie szkoleń w najdrobniejszych szczegółach - począwszy od wybrania miejsca i terminu, poprzez zebranie danych uczestników, diagnozę kompetencji trenera, zakup cateringu, aż po wysyłkę certyfikatów i przeprowadzenie ankiet oceniających.

YALA prowadzi bazy danych trenerów, ośrodków szkoleniowych i firm cateringowych, usprawnia też zamieszczanie informacji o szkoleniu na zewnętrznych serwisach internetowych, umożliwia przechowywanie i drukowanie list obecności, dzienników zajęć i harmonogramów. Przydatną opcją systemu może być też możliwość rezerwacji sal czy ośrodków szkoleniowych na terenie całego kraju. YALA została stworzona zarówno do obsługi szkoleń współfinansowanych z EFS, kursów komercyjnych, jak i wsparcia działów HR.

>> Czytaj też: Mediafun oferuje szkolenia online dla przedsiębiorczych

Sonda
Czy system lepiej poradzi sobie z organizacją szkoleń niż człowiek?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Program przygotowuje dokumenty wewnętrzne i zewnętrzne (np. statystyki dla UE, formularze PEFS), gromadzi dokumentację szkoleniową (umowy z trenerami, kierownikami czy uczestnikami) oraz umożliwia wystawianie rachunków. YALA pozwala także na generowanie i przeprowadzanie ankiet oceniających szkolenia w formie tradycyjnej (drukowanej) oraz w wersji online.

- Z naszego doświadczenia przy realizacji projektów unijnych wynika, że pewne czynności, takie jak tworzenie dzienników zajęć, zbieranie danych uczestników lub wystawianie certyfikatów ukończenia szkolenia są powtarzalne, dlatego postanowiliśmy przygotować narzędzie, które pomoże je zautomatyzować, a dzięki temu oszczędzić czas organizatorów. Ci, którzy z niego już korzystają, potwierdzają, że to, czym zajmowały się dwie osoby przez cały dzień pracy, w naszym systemie zajmuje 2 godziny – mówi Robert Posiadała, prezes zarządu firmy L-SYSTEM.

Aby jeszcze bardziej usprawnić proces organizacyjny szkolenia, system YALA umożliwia jednoczesne korzystanie z aplikacji przez uprawniony do tego zespół osób. Pozwala to na lepszy podział pracy i szczegółową kontrolę postępu zadań. Bezpieczeństwo połączenia przez internet zapewnia protokół SSL szyfrujący informacje wysyłane i pobierane z serwera.

>> Czytaj też: Bezpłatne szkolenia z prawa pracy w Akademii PARP

Już wkrótce na stronie YALA.pl pojawi się wersja demo, którą będzie mógł przetestować każdy zainteresowany. Chcemy udostępnić ją jak najszybciej – jeszcze przed kolejnymi naborami wniosków – tak aby potencjalni beneficjenci mogli przekonać się o zaletach produktu i przewidzieć go w budżetach planowanych projektów – dodaje Robert Posiadała.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag YALAtag szkoleniatag PEFStag organizacjatag L-SYSTEMtag EFS
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy