XI Targi eHandlu

PATRONAT MEDIALNY 02-11-2016, 09:55

140 wystawców, 24 eksperckie prezentacje, 3600 metrów kwadratowych czystej esencji e-commerce, czyli XI Targi eHandlu. Tym razem najważniejsze wydarzenie w branży handlu internetowego odbędzie się w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Sprzedawać to, co będzie kupione

Od kiedy połowa polskich internautów kupuje w sieci, e-commerce ma coraz istotniejszy wpływ na PKB. Zwiększające się zyski, rosnące zatrudnienie i konkurencja wymaga większego zaangażowania właścicieli e-sklepów. Bycie na bieżąco to warunek sukcesu. By oddzielić usługi i narzędzia, które są dla właścicieli e-sklepów odpowiednie i potrzebne od tych, które w danej branży się nie przydadzą trzeba porównywać oferty, poznawać, rozmawiać. Wszyscy ci, którzy kiedykolwiek zetknęli się z wydarzeniem, jakim są Targi eHandlu doskonale wiedzą, że ta impreza jest doskonałą okazją, by podpatrzeć, posłuchać i wymienić się doświadczeniami.

Impreza, na której nie można się nudzić

Historia Targów eHandlu sięga czasów, kiedy spora część polskich konsumentów uważała zakupy w sieci za fanaberię. Impreza organizowana jest przez Fundację Polak 2.0. od 2011 roku, od tego czasu gościła już w Poznaniu, Katowicach i Warszawie oczywiście. W tym roku ogromną przestrzeń wystawienniczą zagwarantują wnętrza Centrum EXPO XXI. Na powierzchni 3600 metrów kwadratowych znajdzie się 140 stoisk. Wśród nich zwiedzający będą mogli spotkać firmy logistyczne, agencje interaktywne, podmioty oferujące platformy e-sklepowe, będą przedstawiciele porównywarek, marketplace’ów, systemów ERP, szybkich płatności online czy firm specjalizujących się w obsłudze prawnej branży e-commerce. Na konstruktywną rozmowę mogą liczyć zarówno ci, którzy w kolejnym roku mają w planach powalczyć o znaczny fragment rynku, jak i ci, dla których e-commerce jest wciąż niewiadomą.

Targi eHandlu

Organizator, na podstawie informacji z lat poprzednich szacuje, że XI edycja zgromadzi ponad 4500 zwiedzających. Co ważne każdy z nich będzie mógł nie tylko zapoznać się z ofertą wystawców, ale wysłuchać również prelekcji praktyków branży. Wśród tematyki wyselekcjonowanych w na tę edycję referatów mamy m.in. księgowość w e-sklepie, SEM, problematykę danych osobowych, omnichannel, testy A/B, e-mail marketing i marketing w mediach społecznościowych. Na trzech scenach jednocześnie przez niemal cały targowy dzień posłuchać będzie można o wszystkim, co w e-commerce naprawdę się liczy. Co ważne – jak co roku – prelekcje przygotowane są w formie case studies, a osobami, które będą je wygłaszać są praktycy branży. Niektórzy z nich, na co dzień nieuchwytni, chętnie odpowiedzą na pytania gości targów w specjalnie przygotowanej strefie networkingowej.

Udział w targach jest bezpłatny - wystarczy zarejestrować się na stronie targiehandlu.pl/#register

9 listopada, czyli dzień XI edycji Targów eHandlu zwieńczony zostanie rozdaniem branżowych wyróżnień Ekomersów – prestiżowych nagród dla osób i firm, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju branży e-commerce.

Więcej informacji o Targach eHandlu na stronie: targiehandlu.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy