Wyszukiwarka aptek - znajdź aptekę online

07-09-2009, 12:18

Zamiast jeździć od apteki do apteki w poszukiwaniu potrzebnego leku czy placówki, która właśnie pełni dyżur, wystarczy wejść do internetu i przeszukać bazę aptek - Znajdź Aptekę. Nowy serwis, uruchomiony przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia (OSOZ), zawiera nie tylko informacje teleadresowe, ale także wiadomości o dostępnych lekach oraz programach promocji zdrowia, do których należy dana apteka.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wyszukiwarka aptek umożliwia sprawdzenie, gdzie w pobliżu znajdują się punkty apteczne. Wystarczy wpisać miasto, aby otrzymać listę aptek wraz z ich danymi teleadresowymi, umiejscowieniem apteki na mapie internetowej oraz informacją o dyżurach. Serwis daje jednocześnie możliwość sprawdzenia online dostępności danego leku w konkretnej aptece, a następnie zamówienia go bezpośrednio w tej aptece, oczywiście o ile oferuje ona taką usługę.

W bazie OSOZ dostępnych jest kilkanaście tysięcy aptek z całej Polski. Niestety, w przypadku gdy apteka nie współpracuje z systemem OSOZ trudno jest doszukać się wiadomości dotyczącej np. godzin otwarcia placówki.

- Serwis Znajdź Aptekę to kolejny przykład zastosowania informatyki w usprawnianiu działania opieki zdrowotnej. W przypadku aptek chcemy zapobiec częstym sytuacjom, gdzie pacjent jeździ po całym mieście w poszukiwaniu leku czy w poszukiwaniu apteki, która właśnie pełni dyżur. Mamy nadzieję, że nasz nowy serwis pozytywnie wpłynie na tę sytuację – mówi Rafał Kozioł, Dyrektor Wydziału Systemu OSOZ.

Za pośrednictwem serwisu właściciele placówek farmaceutycznych mogą tworzyć własne wizytówki internetowe. Pozwalają one na zamieszczanie na stronie zdjęć, informacji o dostępnych lekach i promocjach oraz loga apteki. Wszystkie wizytówki mogą być dodatkowo na bieżąco aktualizowane.

Wyszukiwarka aptek - Znajdź AptekęSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.