Wystawa PolishUp i 40 wyjątkowych produktów do zobaczenia w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

08-06-2018, 13:43

Od 13 czerwca do 31 sierpnia odwiedzający łódzkie Muzeum Włókiennictwa będą mogli zobaczyć wystawę PolishUp, przedstawiającą dziesiątki polskich produktów, głównie z województwa łódzkiego. Wystawa jest częścią projektu BiznesUp! design made in Poland wspierającego młodych projektantów i producentów w promocji swoich produktów za granicą.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ekspozycja towarzyszy III Forum Sektorów Kreatywnych Chiny – Europa Środkowo-Wschodnia. To międzynarodowe wydarzenie zrzeszające przedstawicieli ministerstw kultury z 16 krajów Europy centralnej i wschodniej oraz zaproszonych delegatów z Chin odbędzie się 13 i 14 czerwca w EC1.

Tematem przewodnim konferencji zatytułowanej Central and Eastern European Countries Cultural and Creative Industries Forum „Creative Revitalization”, jest rewitalizacja prowadzona przez sektory kreatywne i poprzez kulturę. Podczas dyskusji, zaprezentują się polscy projektanci oraz twórcy innych inicjatyw związanych z rozwojem i promocją designu w Polsce.

Od 13 czerwca do 31 sierpnia sierpnia, w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, będzie można zaś oglądać wystawę PolishUp. Jej kuratorami zostali Agnieszka Jacobson-Cielecka oraz Paweł Grobelny. Wystawę będzie można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach otwarcia Muzeum.

Źródło: LightscapeSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.