Wystartowała licytacja spotkania z bohaterem „Majki”

20-08-2010, 20:20

Sympatia.pl we współpracy z Allegro, TVN i Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zaprasza do licytacji kolejnego Spotkania z Gwiazdą – Tomaszem Ciachorowskim. Licytacja potrwa do 28 sierpnia, a dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji TVN.

Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę, spotka się 6 września w Krakowie z aktorem teatralnym i telewizyjnym, grającym Michała w serialowej „Majce” emitowanej w TVN. Na zwycięzców licytacji czekają takie atrakcje, jak spotkanie w cztery oczy z „Ciachem” podczas wspólnego lunchu oraz odwiedzenie miejsca pracy aktora, czyli planu serialu „Majka”.

>> Czytaj też: Gwiazdy dla chorych dzieci w Allegro

Sonda
Chciałbyś/łabyś spotkać się z gwiazdą telewizyjną w cztery oczy?
  • Tak, oddałbym/łabym wszystko
  • Tak, ale nie za pieniądze
  • Nie
  • Nie ma mowy
wyniki  komentarze

Całkowity dochód z aukcji zostaje przekazany na rzecz potrzebujących - podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, która od 2001 roku pomaga chorym dzieciom, osobom starszym i samotnym w całej Polsce, wspiera szpitale i ośrodki pomocy, kupuje sprzęt medyczny i pomaga w remontach specjalistycznych klinik szpitalnych.

Tomasz Ciachorowski
fot. plejada.pl - Tomasz Ciachorowski
 - Nigdy dość pieniędzy na rehabilitację osób z urazami neurologicznymi, leczenie dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową, chorych na mukowiscydozę. Zgłaszają się do nas osoby niepełnosprawne z prośbą o dofinansowanie protez czy wózków, a szpitale o zakup sprzętu medycznego. Jednocześnie zbieramy środki na trwającą budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Centrum Onkologii w Warszawie. Tak więc jest między kogo i co dzielić - wylicza Anna Maruszeczko z Fundacji TVN „Nie jesteś sam".

>> Czytaj też: Czy internauci tracą zainteresowanie Dodą?

Projekt spotkań z gwiazdami został zapoczątkowany w 2008 roku. Do tej pory do udziału w akcji zaproszono takie gwiazdy, jak Martyna Wojciechowska, Anna Dereszowska, Otylia Jędrzejczak, Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik, Piotr Galiński i Omena Mensah.

Platforma licytacyjna dostępna pod adresem: sympatia.onet.pl/spotkanie_z_gwiazda.html


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy