(akt.) Wyniki wyborów i dane z sondaży w internecie

22-11-2010, 13:29

Cząstkowe wyniki wyborów samorządowych można poznać na stronie Państwowej Komisji Wyborczej, choć pobranie pliku może sprawić problemy. Osoby zainteresowane sondażem TNS OBOP znajdą potrzebne informacje na... mhm... Facebooku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Strona Państwowej Komisji Wyborczej to zawsze najlepsze źródło informacji o wynikach wyborów. W chwili pisania tego tekstu znajdziemy na niej Komunikat o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania ustalonych o godz. 04:52 w dniu 22 listopada 2010 r.

Dziennik Internautów miał problemy z pobraniem dokumentu pod wskazanym adresem i być może inni internauci także ich doświadczyli. Dlatego proponujemy Czytelnikom kopię dokumentu ze strony PKW z cząstkowymi wynikami wyborów.

>>> Pobierz kopię komunikatu PKW o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania ustalonych o godz. 04:52 w dniu 22 listopada 2010 r.

Osoby zainteresowane wynikami sondażu TNS OBOP powinny odwiedzić stronę tej instytucji na Facebooku - www.facebook.com/tnsobop. Znalazło się tam m.in. podsumowanie wyników badania dla poszczególnych sejmików wojewódzkich.

Czy Facebook musiał się wkraść do tekstu o wyborach? Niestety tak. TNS OBOP nawet w komunikacie dla prasy odsyła na konto na Facebooku. Najwyraźniej instytutowi zależy na promowaniu swojego profilu, co niestety potwierdza, że w przyszłości Facebook może mieć duży wpływ na obieg informacji w sieci. W tym kontekście można łatwiej zrozumieć obawy Tima Bernersa-Lee.

AKTUALIZACJA

Na stronie PKW jest już dostępny Komunikat Komisji o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania ustalonych o godz. 07:46 w dniu 22 listopada 2010 r.

>>> Czytaj: Ulotki i billboardy politycy zamieniają na konta na FacebookuSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.