Wygraj wejściówkę na Startup Weekend w Warszawie!

PATRONAT MEDIALNY 10-11-2011, 12:38

Jak za darmo lub za pół darmo dostać się na Startup Weekend w Warszawie? Weź udział w konkursie, który trwa tylko do 11 listopada! Jeśli szukasz nowych wyzwań i jesteś aktywnym programistą, grafikiem, marketingowcem lub masz pomysł na technologiczny biznes, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Pozostali niech zostaną w domu i obejrzą kolejny odcinek Isaury albo co się stało z Hanką M.

Przypomnijmy, że Startup Weekend to impreza trwająca 54 godziny, podczas której programiści, graficy oraz specjaliści od marketingu i biznesu spotykają się w jednym miejscu, by tworzyć internetowe startupy.

Więcej o idei Startup Weekendu

Druga edycja warszawskiego Startup Weekendu (SWWAW) odbędzie się w dniach 18-20 listopada. Dzięki uprzejmości funduszu Black Lion NFI S.A. będzie ona miała miejsce w Soho Factory na warszawskiej Pradze, w świeżo odremontowanej hali przygotowanej specjalnie do tego typu wydarzeń.

Udział w tym wydarzeniu jest odpłatny. Między innymi dzięki temu wydarzenia pełne są ludzi z pomysłami, kompetencjami w różnych dziedzinach, a jednocześnie gotowych do pełnego zaangażowania w projekty własne i innych. Cena wejściówki wynosi obecnie 49 euro.

Można jednak wziąć udział w Startup Weekend Warsaw ZA DARMO lub otrzymać ponad 40% zniżki na bilet.

Przypominamy, że mamy jeszcze do rozdania 1 wejściówkę gratis i 3 kody zniżkowe.

Osoby zainteresowane wygraniem jednej ze wspomnianych nagród powinny:

  1. Udostępnić link do niniejszego artykułu w swoim profilu na jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Google+, Twitter, Blip, Flaker lub NK).
    Uwaga: W celach weryfikacyjnych ważne jest, by link ten był udostępniony jako wpis "publiczny", czyli widoczny dla każdego odwiedzającego profil.

  2. Odpowiedzieć na jedno pytanie:

    Jakie kompetencje, umiejętności lub pomysły wniesiesz swoją osobą na drugą edycję Startup Weekend Warsaw?

Odpowiedzi wraz z odnośnikiem do wpisu z udostępnionym linkiem do niniejszego artykułu prosimy przesłać pod adres konkurs@di24.pl.

W temacie e-maila z odpowiedzią prosimy wpisać "konkurs SWWAW".

Na odpowiedzi czekamy do północy 11 listopada 2011 r.

Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Aktualizacja:

Główną nagrodę, czyli bezpłatną wejściówkę na SWWAW przyznaliśmy Wojciechowi Rymaszewskiemu.

Nagrody pocieszenia, czyli kody uprawniające do zakupu wejściówki w cenie 29 euro, trafią do: Michała Galubińskiego, Piotra Misiurka oraz Bartłomieja Matusiaka.

Gratulujemy!


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy