Wyciekły zdjęcia prototypu Galaxy S IV. Taki będzie finalnie?

11-03-2013, 11:48

Atmosfera przed premierą Galaxy S IV jest coraz gorętsza i jak można się było spodziewać, w sieci przybywa wycieków danych na jego temat...

W sieci pojawiły się zdjęcia Samsunga GT-I9502, który ma być jednym z prototypów nowego flagowca koreańskiego koncernu. Trzeba przyznać, że urządzenie bardzo przypomina wersję S III.

Galaxy S4

Jeden z prototypów smartfona Galaxy S IV. Fot. SammyHub

Nowy telefon w starej obudowie?

Sonda
Galaxy S4 będzie wyglądał lepiej od S3?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Do wycieków, jak zwykle, trzeba podejść z dużym dystansem. Choć specyfikacja urządzenia wydaje się pasować do smartfona (Android 4.2.1, wyświetlacz Full HD, 4-rdzeniowy procesor 1,8 GHz, 1 GB pamięci RAM i 13-megapikselowa kamera), zupełnie inaczej jest w przypadku obudowy.

Ostatnio niemal wszyscy informatorzy donosili o tym, że Galaxy S IV nie będzie posiadał tak zaokrąglonych krawędzi, jak swój poprzednik. Samsung może więc po prostu testować podzespoły telefonu, zamykając je na razie w dobrze znanej obudowanie.

Jak zauważa serwis Phone Arena, urządzenie wyposażono również w dwa sloty na karty SIM, a jest mało prawdopodobne, by Galaxy S IV (przynajmniej w domyślnej wersji) oferował tego typu rozwiązanie. Choć już w najbliższy czwartek przekonamy się, jak faktycznie wyglądał będzie kolejny flagowiec Samsunga, zachęcam do przejrzenia najlepszych konceptów przygotowanych przez internautów.

Galaxy S4

Jeden z prototypów smartfona Galaxy S IV. Fot. SammyHub


Źródło: Phone Arena
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy