WP: repertuar kin na urządzenia mobilne Apple

12-01-2012, 18:29

Narzędzie zawiera szczegółowe informacje na temat programu kin w ponad 100 polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz zwiastuny. Wcześniej aplikację udostępniono dla użytkowników Androida.

Wirtualna Polska udostępniła aplikację Repertuar Kin WP.PL wszystkim posiadaczom urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS. Jednocześnie narzędzie zostało wzbogacone o nowe funkcje. Według twórców aplikacja jest teraz wydajniejsza, a jego nawigacja stała się bardziej intuicyjna. Dopracowano grafikę aplikacji. Ulepszono też widok galerii.

Repertuar Kin WP.PL na iOS
fot. WP - Repertuar Kin WP.PL na iOS
W aplikacji pojawiła się usługa lokalizacji. Teraz kina można sortować po odległości od naszego miejsca przebywania. Dzięki takiemu rozwiązaniu np. mieszkaniec Sopotu w jednym widoku ma dostęp do repertuarów gdańskich i gdyńskich kin. Usługa „podziel się” pozwala na poinformowanie znajomych za pośrednictwem Facebooka, e-maila lub wiadomości tekstowej o zbliżającym się interesującym seansie filmowym.

Czytaj też: MobiTrip pomoże turystom w zwiedzaniu większych miast

- Naszym celem było stworzenie poręcznej, intuicyjnej i użytecznej aplikacji, dzięki której posiadacze iPhone’ów i iPadów będą mogli szybko i sprawnie sprawdzić aktualny repertuar kin oraz zaplanować wyjście do kina. Wierzymy, że spełni ona ich oczekiwania, jak również jesteśmy otwarci na kolejne sugestie i pomysły użytkowników dotyczące kolejnych funkcjonalności narzędzia – mówi Przemysław Piech, Senior Project Manager w Wirtualnej Polsce.

Aplikację na iOS można pobrać pod adresem: itunes.apple.com


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy