WOŚP gra w Second Life

09-01-2008, 18:01

Koncerty i aukcje przedmiotów w wirtualnym świecie - Second Life, towarzyszyć będą akcji zbierania pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka zamiast linden dolarów, otrzyma jednak złotówki.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Mimo że akcja ma miejsce w Second Life, jej efekty będą jak najbardziej rzeczywiste. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Second Life od 6 stycznia i do tej pory uzbierano na jej koncie około 1000 złotych, które w tym roku przeznaczone zostaną na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.

Organizatorem całego przedsięwzięcia w SL jest Wojciech Kołodziejczyk, w wirtualnym świecie bardziej znany jako WoodPaker Barbosa.

Stworzył on sztab WOŚP, za pośrednictwem którego zbierane są fundusze na cele Orkiestry. W Second Life utrzymany zostanie charakter imprezy - organizowane będą koncerty i aukcje. Co jednak ważne, licytowane będą także przedmioty ze świata realnego.

Zbieranie funduszy potrwa do 13 stycznia, gdy będzie miał miejsce właściwy finał Orkiestry. Do konta bankowego, na którym gromadzone są pieniądze, dostęp ma fundacja Jurka Owsiaka.

Źródło: Alert24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag WOŚPtag Second Lifetag pomoctag koncertytag aukcje
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.