Wirtualni doradcy zajmą się ZUS-em

05-05-2011, 19:52

Rozmowa z Wirtualnym Doradcą ułatwi klientom ZUS uzyskanie interesujących ich informacji i załatwianie spraw przez internet.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Firma Stanusch Technologies, zajmująca się rynkiem wirtualnych doradców w Polsce, rozpoczęła współpracę z Sygnity SA przy realizacji projektu budowy nowego portalu informacyjnego dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wirtualny Doradca stworzony przez Stanusch Technologies dla potrzeb projektu ma być najbardziej zaawansowanym tego typu rozwiązaniem na polskim rynku.

>> Czytaj też: Wirtualny doradca całkiem zastąpi handlowca?

Sonda
Korzystasz z wirtualnych doradców na innych portalach?
  • tak
  • nie
  • nie spotkałem się z takim rozwiązaniem
wyniki  komentarze

Umieszczone na portalu wirtualne postaci będą pomagały w poruszaniu się po serwisie i przeprowadzeniu użytkowników przez wszystkie funkcjonalności nowej witryny oraz udzielały odpowiedzi merytorycznych na zadane przez użytkowników pytania. Wirtualny Doradca zostanie wyposażony w rozbudowaną bazę wiedzy zarówno merytorycznej, jak i ogólnej.

Wirtualni doradcy to narzędzia stosowane przede wszystkim w sklepach internetowych, często oferujących sprzęt elektroniczny.

Platforma Usług Elektronicznych ma na celu zwiększenie dostępu do usług ZUS oferowanych w formie elektronicznej dla obywateli oraz przedsiębiorców. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

>> Czytaj: Klienci ZUS będą mieli portal za 18,1 mln złSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.