Wirtualne światy z perspektywy prawa

Rafał Cisek, Nowe Media 20-05-2014, 16:46

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE) jako główny organizator oraz Serwis Prawa Nowych Technologii NoweMEDIA.org.pl jako patron w mediach elektronicznych mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową zatytułowaną "Wirtualne światy z perspektywy prawa polskiego, unijnego i międzynarodowego", która odbędzie się 23 maja 2014 r.

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej, Instytut Prawa Cywilnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Studenckie Koło Naukowe - Blok Prawa Komputerowego, Studenckie Koło Naukowe Audiatur oraz Naukowe Koło Cywilistów zapraszają wszystkich zainteresowanych na konferencję naukową "Wirtualne światy z perspektywy prawa polskiego, unijnego i międzynarodowego", która odbędzie się dnia 23 maja 2014 r. (piątek) w godzinach 9-17 w sali 2 D na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zachęcamy do udziału - wstęp wolny. Po konferencji na stronach CBKE oraz NoweMEDIA.org.pl zostaną udostępnione nagrania wideo z konferencji. AKTUALIZACJA, MATERIAŁY JUŻ SĄ DOSTĘPNE: Wirtualne światy z perspektywy prawa, video HD - wystąpienia z konferencji.

Wirtualne światy z perspektywy prawa polskiego, unijnego i międzynarodowego


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag prawotag patronat DItag konferencje
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy