Windows Phone 8 już w czerwcu?

21-12-2011, 11:41

Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że kolejna wersja platformy Windows Phone może się pojawić wcześniej, niż do tej pory przypuszczano.

Jak poinformował jeden z amerykańskich blogerów, powołując się na pracownika Nokii, firma ma zamiar udostępnić kolejną wersję platformy Windows Phone 8 (Apollo) już w czerwcu 2012 roku.

Czytaj także: Microsoft będzie musiał obniżyć prognozy finansowe za 2012 rok?

- Cześć, pracuję w helsińskim oddziale Nokii - miało się przedstawić źródło witryny. - Nokia zaprezentuje smartfony z Tango na CES oraz MWC. Apollo pojawi się w czerwcu na Nokia Connection. Również tablet z Windows 8 zadebiutuje w tym samym miesiącu.

Jak zauważył serwis TheNextWeb, wydanie Tango miało być przygotowane specjalnie dla urządzeń Nokii, a zatem prezentacja nowych sprzętów tego typu na CES wydaje się niezwykle prawdopodobna. Co więcej, również sam fiński producent poinformował niedawno dziennikarzy, by spodziewali się takiego kroku.

W całej informacji nieco zaskakiwać może jednak mnogość produktów, jakie gigant z Redmond planuje udostępnić już w najbliższych 12 miesiącach. Wśród najważniejszych znajdziemy m.in. systemy Windows 8 oraz Windows Phone 8, przeglądarkę Internet Explorer 10, a także kolejne wydanie konsoli Xbox - obecnie coraz lepiej radzącej sobie na rynku.

Czytaj także: Nokia zaprezentuje na CES nowe smartfony?


Źródło: DGui, TheNextWeb
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy