Wideorecenzja telefonu Sony Ericsson Live with Walkman

PATRONAT MEDIALNY 01-03-2012, 16:05

W programie Mobzilla Paweł Warzecha przedstawia telefon Sony Ericssona Live with Walkman, czyli jeden z najnowszych muzycznych telefonów na polskim rynku.

Podczas prezentacji urządzenia prowadzący zwraca uwagę na wiele istotnych aspektów dotyczących działania sprzętu. Analizuje, jak w porównaniu do klasy cenowej, w której znajduje się telefon, prezentuje się w nim wielkość wyświetlacza, jakość kolorów, kontrastu czy czytelności w jasnym słońcu. Live with Walkman ma wyświetlacz o rozdzielczości 3,2 cala i niestety nie jest to ekran Bravia, jak w innych Ericssonach, ale zwykły ekran TFT. Wyświetlane kolory są dobre, ale kontrast nie jest najlepszy, przez co z czytelnością w jasnym słońcu może być problem. Sercem telefonu jest procesor o taktowaniu 1 GHz.

W trakcie bliższej analizy telefonu Paweł Warzecha ocenia też wydajność układu graficznego, klawiaturę czy też ewentualne występowanie w telefonie jakichkolwiek spowolnień. Szczególną uwagę prowadzący zwraca na możliwość swobodnego rozmieszczania i grupowania skrótów do aplikacji i opcje, jakie daje nakładka Time Scape. Podczas prezentacji multimediów skupia się głównie na odtwarzaczu muzyki, dokładnie omawiając jego funkcje, budowę głośników oraz jakość płynącego z nich dźwięku, bo w końcu Live with Walkman reklamowany jest jako telefon muzyczny.

Obejrzyj poprzednie odcinki Mobzilli

Obejrzyj inne programy telewizji internetowej ISTV


Źródło: ISTV
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930