Wideorecenzja gry MotorStorm Apocalyspse

PATRONAT MEDIALNY 04-05-2011, 18:45

W nowym odcinku EKGame zobaczycie recenzję najnowszej odsłony MotorStorm, która pozwala ścigać się w scenerii zniszczonego trzęsieniem ziemi miasta.

Apokalipsa to już trzecia z kolei odsłona serii MotorStorm. Część pierwsza pozwalała doświadczyć smaku błota, a w drugiej gracz mógł podziwiać piękne widoki, które oferowała wyspa. Część trzecia natomiast zupełnie zrywa z klimatem poprzedniczki, dając możliwość "zwiedzania" zniszczonego trzęsieniem ziemi miasta. Gameplay to chyba największy atut tytułu. W czasie jazdy nie da się narzekać na nudę. Tryb główny oferuje łącznie 33 wyścigi, które można toczyć na 9 różnych trasach, te zaś dostępne są w kilku opcjach. Wraz z ilością rozegranych przez nas wyścigów rośnie też poziom zniszczenia miasta.

Model jazdy to kolejna rzecz, która zasługuje na pochwałę. Pokazuje on najlepsze cechy wyścigów typu arcade - jest dynamiczny i płynny. Efekt osłabia niestety niezwykle kiepski polski dubbing. Spotkamy się z nim w nieco przerysowanych i chwilami wrzucanych jakby na siłę komiksowych wstawkach. Jeśli zaś chodzi o samą rozgrywkę, to jedyne, do czego można się przyczepić, to bezsensowne kraksy z niewidzialnymi przedmiotami.

>> Obejrzyj poprzednie odcinki EKGame

>> Obejrzyj inne programy telewizji internetowej Webshake.tv


Źródło: Webshake.tv
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wideotag Webshake.tvtag gry konsolowetag EKGame
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy