Weź udział w Office Hours i zbuduj platformę dla bankowych chatbotów

10-07-2019, 19:01

Uwaga, potrzebna platforma, która pozwoli zbudować chatboty na potrzeby bankowe. Tylko do 19 lipca br. zainteresowane startupy, jak i dobrze rozwinięte firmy, mogą zgłosić swój udział w 16. już edycji Office Hours i zaprezentować innowacyjne rozwiązania w tym zakresie.

Office Hours to element „Kodeksu współpracy ze startupami” – uproszczonego procesu zakupowego dla technologii pochodzących od startupów, autorskiego podejścia Banku BNP Paribas do współpracy z młodymi firmami technologicznymi.

Do tej pory odbyło się 15 edycji Office Hours, w ramach których eksperci z Banku przyjrzeli się ponad 600 rozwiązaniom z rynku, wdrożono ponad 14 rozwiązań i podpisano 4 umowy ramowe.

Oczekiwania względem poszukiwanego rozwiązania:

  • Obecnie: podstawowy interfejs dla chatbota, zintegrowany z bazą wiedzy na temat skategoryzowanych informacji dotyczących procesu zaopatrzenia. Podstawowe filtrowanie słów kluczowych będzie wystarczające dla MVP – Minimum Viable Product. Jedynym kanałem komunikacji dla MVP jest Skype for Business. W fazie MVP/PoC konieczne jest potwierdzenie, czy rozwiązanie pozwoli zaspokoić przyszłe potrzeby Banku, które będzie realizować na kolejnych etapach projektu.
  • Bliska przyszłość: integracja z kilkoma systemami „backendu” przy zastosowaniu różnych wzorców integracyjnych (m.in. REST API, baza danych itp.) w celu uzyskania i aktualizacji informacji w kontekście użytkownika. Wzbogacenie o NLP będzie mile widziane.
  • Stan docelowy: chatboty obejmują różne kanały komunikacji (SfB, czat internetowy, platformy wiadomości online, głos, wideo), stosują NLU i biometrię głosową, są platformą dla klientów w celu przejścia od IVR do kontekstowej obsługi klienta w Call.
Na zgłoszenia firm eksperci Banku BNP Paribas czekają do 19-go lipca br. Wszystkie oferty zostaną rozpatrzone w ciągu tygodnia, a spotkania z potencjalnymi partnerami zostaną zorganizowane w Warszawie 30 lipca, podczas 16 edycji Office Hours. Więcej informacji na temat Office Hours można znaleźć na tej stronie.

Źródło: Bank BNP Paribas


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy