Warsaw Startup Weekend po raz czwarty!

PATRONAT MEDIALNY 12-08-2013, 13:03

Pod koniec sierpnia w stolicy pojawi się szansa na zaprezentowanie i skonsultowanie sensowności swoich pomysłów na e-biznes dzięki czwartej edycji Warsaw Startup Weekendu.

Dla wielu osób publiczne mówienie o swoim pomyśle to bariera strachu nie do przełamania. Jednak nie posiadając doświadczenia w e-biznesie ani w rozwijaniu własnego biznesu, lepiej z kimś pogadać - bo to dzięki prezentacji i dalszym rozmowom można zdobyć wiele cennych wskazówek, na które obszary uważać szczególnie, a które w ogóle odpuścić na starcie.

Taką szansę da czwarta edycja Warsaw Startup Weekendu, który odbędzie się między 23 a 25 sierpnia 2013 r. Po raz pierwszy organizatorzy postanowili wyznaczyć temat przewodni imprezy i zostały nią „Gry”. Naturalnie osoby, które chcą wystartować z pomysłem na e-biznes w innym obszarze, mogą to zrobić.

Tradycyjnie już SWWAW zmienia lokalizację – tym razem gościć będzie na Akademii Leona Koźmińskiego. Zachowana zostaje formuła imprezy – uczestnicy spotkają się w piątkowe popołudnie. Rozpoczną od zaprezentowania swoich pomysłów w 90-sekundowych pitchach, aby wystartować w niedzielnym finałowym konkursie, wokoło pomysłu musi powstać minimum 3-osobowy zespół.

Przez sobotę i niedzielę do dyspozycji uczestników będą mentorzy, którzy będą konsultować, doradzać i zadawać dużo niewygodnych pytań. A wszystko po to, aby pomóc zweryfikować sensowność danego pomysłu i przygotować zespoły do niedzielnych prezentacji przed jury. Przed jury, które wyłoni najciekawsze projekty, za które czekają nagrody. Część mentorów już jest znana, reszta zostanie zaprezentowana w najbliższych dniach.

Więcej informacji o Warsaw Startup Weekend można poczytać na stronie warsaw.startupweekend.org – także tam można nabyć bilet uczestnictwa, który tym razem kosztuje o 20 euro mniej, czyli tylko 29 euro. Tradycyjnie w ramach tego uczestnicy zapewnione mają wyżywienie, napoje i świetnych mentorów przez cały weekend.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Warsaw Startup Weekendtag SWWAWtag patronat DI
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy