Walka Adamek vs Kliczko w Vectrze

07-09-2011, 21:43

Wydarzenie będzie można obejrzeć w jakości High Definition z polskim komentarzem już od 29,91 zł. Vectra zdecydowała się przygotować promocje cenowe dla swoich abonentów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Obejrzysz walkę Adamek vs Kliczko?
  • tak
  • nie
  • nie wiem jeszcze
wyniki  komentarze

Abonenci Vectry już od dziś mogą składać zamówienia na obejrzenie meczu bokserskiego w systemie pay-per-view. Walka pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Vitalijem Kliczko będzie udostępniona zarówno w jakości HD (na kanale 223), jak również SD (na kanale 222) z polskim komentarzem.

Cena za dostęp do pojedynku uzależniona jest od posiadanego pakietu oraz daty zakupu. Przy zamówieniach do piątku (9 września) do godziny 22.00 abonenci pakietu Złotego zapłacą 39,90 zł, Platyny - 34,91 zł, a klienci pakietu VIP - 29,91 zł. Cena za galę w dniu walki, czyli w sobotę 10 września, bez względu na posiadany pakiet wyniesie 49,90 zł. Potwierdzeniem aktywacji będzie pojawienie się planszy zapowiadającej walkę na kanale 223 w przypadku opcji HD oraz na kanale 222 w wersji SD.

>> Czytaj też: Transmisje na żywo także w Google+ (wideo)

- Vectra dołączyła do grona operatorów, którzy zaproponowali swoim abonentom możliwość obejrzenia walki Adamek-Kliczko w systemie pay-per-view. Ważne jest natomiast to, że na chwilę obecną, jako jedyni w branży przygotowaliśmy specjalne promocje cenowe dla swoich abonentów, oferując klientom posiadającym wyższe pakiety TV – pakiet Platynowy i VIP - preferencyjne stawki – powiedziała Agnieszka Górska, Dyrektor Marketingu oraz Członek Zarządu Vectra S.A.

Usługa dostępna jest dla abonentów Vectry posiadających telewizję cyfrową. Zamówienia można składać, dzwoniąc na infolinię pod numerem 801 08 08 80 lub też bezpośrednio w lokalnym punkcie obsługi klienta.

Pojedynek Tomasza Adamka i Vitalija Kliczko o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej organizacji WBC odbędzie się w sobotę wieczorem na nowym stadionie we Wrocławiu. Walka będzie transmitowana do ponad 100 krajów na całym świecie.


Następny artykuł » zamknij

Walka Adamek vs Kliczko w UPC


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.