W jaki sposób podest magazynowy pomaga zwiększyć przestrzeń składowania?

21-09-2020, 10:06

Polacy coraz chętniej kupują przez internet. Według badania przeprowadzonego przez Gemius, w 2018 r. robienie zakupów w sieci deklarowało 56%. Rok później liczba ta wzrosła do 62%. W 2020 roku rynek e-commerce mierzy się z wyzwaniem, jakie rzuciła mu pandemia koronawirusa. Firmy logistyczne i magazynowe muszą odpowiedzieć na zwiększone zapotrzebowanie rynkowe, nie wdrażając czasochłonnej i kosztownej przebudowy. Na szczęście, z pomocą przychodzą funkcjonalny podest magazynowy.

Dlaczego warto zainwestować w podest magazynowy?

Podesty magazynowe to konstrukcje samonośne, obejmujące jeden lub więcej poziomów. Instalacje te można bez trudu dopasować do obecnego zagospodarowania przestrzeni składowania i stworzyć dzięki nim co najmniej 50% więcej miejsca do aranżacji. Jedną z najważniejszych zalet, jakimi cechuje się podest magazynowy, jest jego wielofunkcyjność. Montaż podestów pozwala błyskawicznie wygospodarować dodatkowe miejsce w magazynie, którą można przeznaczyć do składowania, kompletacji zamówień, a nawet w charakterze strefy biurowej.

Podest magazynowy to rozwiązanie modułowe, cechujące się licznymi możliwościami rozbudowy i modyfikacji. W sytuacji, w której instalacja będzie niezbędna w innym miejscu magazynu, bez trudu można ją zdemontować i złożyć ponownie. Instalacja antresol roboczych jest znacznie tańsza niż zakup antresol betonowych, o budowie nowego obiektu i potencjalnej przeprowadzce nie wspominając. Same podesty można postawić w mniej niż dwa miesiące, nie ingerując jednocześnie w zwyczajny tryb pracy samego obiektu.

Podesty magazynowe firmy Nedcon Silesia

Podest magazynowy w firmie e-commerce

Korzyści płynące z inwestycji w antresole robocze z pewnością docenią przedsiębiorcy działający w branży e-commerce. Konstrukcje te ułatwią wydajną i sprawną kompletację zamówień, zwłaszcza po doposażeniu ich w odpowiednie przenośniki, windy oraz bramki paletowe. Warto pamiętać jednak, że podest magazynowy to instalacja, którego wytyczne nie zostały jeszcze określone przez odpowiednie normy. Aby tworzona konstrukcja cechowała się wymaganą trwałością i bezpieczeństwem, warto postawić na ofertę doświadczonego producenta.

Postaw na podest magazynowy od Nedcon Silesia

Firma Nedcon od 50 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem magazynów. Antresole robocze projektu Nedcon Silesia cechują się takimi samymi parametrami, jakie spełniać muszą stropy budynków. To projekty prowadzone przez kompletnych specjalistów, których rezultatem będą w pełni bezpieczne i funkcjonalne przestrzenie magazynowe. Skontaktuj się z opiekunami inwestycji firmy Nedcon Silesia i dowiedz się, ile miejsca może zaoszczędzić Ci projektowany na zamówienie podest magazynowy.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag podest magazynowytag nols
To warto przeczytać
fot. Polyfot. Kaspersky

  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: