Twórcy największych internetowych sukcesów spotykają się w Polsce

PATRONAT MEDIALNY 04-10-2011, 19:00

Już po raz drugi do Polski przyjeżdżają twórcy największych i najbardziej dochodowych przedsięwzięć w internecie, takich jak Google, LinkedIn, AltaVista czy Monster.com, aby porozmawiać na temat przyszłości i możliwości rynku internetowego w tej części Europy. Gospodarka elektroniczna w Polsce rozwija się szybciej niż pozostałe branże, tempo jej wzrostu w ciągu kilku kolejnych lat będzie dwukrotnie większe niż tempo wzrostu PKB. Polski biznes elektroniczny jest drugim największym rynkiem internetowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Drzemie w nim duży potencjał inwestycyjny, dlatego przyciąga znane nazwiska i największe firmy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Do Polski przyjedzie e-biznesowa liga mistrzów, przedsiębiorcy, którzy zarządzają największymi biznesami internetowymi na świecie. Okazją do spotkania będzie międzynarodowa konferencja „e-nnovation – more than experience” organizowana w dniach 10-11 października w Poznaniu przez Grupę Allegro. Do Polski przyjedzie Don Dodge, twórca pierwszej wyszukiwarki internetowej AltaVista, były dyrektor ds. rozwoju w firmie Microsoft, który obecnie zarządza i doradza developerom projektującym dla Google'a. Na e-nnovation będzie można spotkać także Erica Ly – współzałożyciela LinkedIn, społecznościowego serwisu biznesowego skupiającego ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, który w tym roku debiutował na nowojorskiej giełdzie. Wśród gigantów biznesu internetowego obecny będzie Jeff Taylor, założyciel i dyrektor zarządzający Monster.com. Jest to największy na świecie serwis rekrutacyjny, który obecnie działa w 30 krajach i miesięcznie odwiedza go około 30 mln użytkowników.

– E-nnovation to spotkanie doświadczonych praktyków, a także przedsiębiorców, którzy chcą się angażować i inwestować w gospodarkę elektroniczną w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Alex Barrera, hiszpański inwestor i doradca w zakresie e-biznesu.

Polska jest bardzo aktywnym graczem na europejskim rynku internetowym, dlatego już po raz kolejny przedstawiciele największych marek przyjeżdżają tu, aby rozmawiać o rozwoju tej części gospodarki – mówi Magdalena Krukowska, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Grupy Allegro. W tym roku spodziewamy się około 500 gości, przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, inwestorów, dyrektorów zarządzających w branży retail,  którzy chcą zdobywać nowe kanały sprzedaży, a także właścicieli sklepów internetowych, dostawców rozwiązań i technologii wspierających aktywność w sieci.

Podczas konferencji e-nnovation poruszane będą tematy związane z nowymi trendami w handlu, w sieci, płatnościami online czy technologiami mobilnymi – jak je wykorzystywać i przełożyć na realny zysk dla swojej firmy. Będzie także mowa o inwestowaniu w biznes internetowy na przykładzie gigantów z Doliny Krzemowej, między innymi IBM czy LinkedIn.

Więcej informacji o konferencji na stronie http://e-nnovation.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.