Tim Berners-Lee na kongresie "Biznes to Rozmowy" już 7 października

21-09-2010, 10:05

Wykład i dyskusja z udziałem legendy internetu sir Timem Berners-Lee, 15 sesji prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu oraz 2 debaty. Tak w skrócie przedstawia się plan tegorocznej edycji kongresu "Biznes to Rozmowy". Spotkanie organizowane przez Netię odbywa się pod hasłem "20 lat Internetu. To dopiero początek".

Kongres "Biznes to Rozmowy" jest okazją do wymiany doświadczeń z obszaru nowych technologii i szeroko pojętej komunikacji. W nowatorski sposób przedstawia najnowsze osiągnięcia biznesowe z różnych rynków poprzez interaktywną formułę, wspartą obecnością ekspertów ze światowej czołówki.

>> Czytaj też: Konferencja e-nnovation już za dwa tygodnie

Sonda
Czy Twój biznes mógłby funkcjonować bez internetu?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam własnego biznesu
wyniki  komentarze

Głównym punktem programu Kongresu będą wystąpienia Gościa Specjalnego, sir Tima Berners-Lee. To twórca pierwszego na świecie web serwera i aplikacji klienckiej – World Wide Web, a także specyfikacji URL, HTTP oraz HTML, którym zawdzięczamy tak szybki rozwój i rozpowszechnienie internetu w ciągu ostatnich 20 lat. W porannej części kongresu wystąpi z wykładem "Future of WWW and Your Business" i odpowie na pytania uczestników. Po zakończeniu popołudniowych sesji rozmowę z Gościem Specjalnym przeprowadzi Roman Młodkowski – szef TVN CNBC.

Poprzednia edycja kongresu Netii
fot. Biznes to Rozmowy - Poprzednia edycja kongresu Netii
Podobnie jak w zeszłym roku, w programie Kongresu pojawi się 15 dynamicznych, 30-minutowych sesji, inspirowanych formatem konferencji TED, prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu, wśród których znajdą się: Piotr Czarnecki - prezes zarządu Raiffeisen Bank Polska SA, Wojciech Pronobis - Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu Grupy PZU, Alex Doyle - Starszy Dyrektor ds. Globalnych Rozwiązań Marketingowych w firmie BroadSoft, Jakub Potrzebowski - CEO ZenithOptimedia Group Poland, Michał Iwan - Dyrektor Zarządzający F-Secure w Polsce, Przemysław Gacek – Prezes Zarządu Grupy Pracuj, czy Jarosław Grzesica, obecnie doradca w zakresie ekspansji marek w nowe obszary kultury, marketingu, nowych mediów i rozrywki elektronicznej.

>> Czytaj też: Twórca SMS-a wystąpi na konferencji PIKE

Tematyka sesji obejmie cztery obszary: trendy przyszłości, innowacje; komunikacja, social media; oszczędności, finanse, biznes; technologia. Wybrane spośród nich zagadnienia to tematy szczególnie aktualne, prezentujące, jak wykorzystać innowacyjne technologie i rozwiązania w różnych aspektach działalności biznesowej.

Kongres odbędzie się 7 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.


Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy