Teraz możesz dostać pożyczkę jeszcze szybciej – dowiedz się, czym jest pożyczka przez czat?

19-12-2019, 08:05

Złożenie wniosku o pożyczkę długoterminową to relatywnie prosty proces, który sprowadza się do uzupełnienia internetowego wniosku pożyczkowego i oczekiwania na wydanie decyzji. Wieloetapowa procedura udzielania pożyczek może jednak stać się melodią przeszłości. Sektor pozabankowy odmienia nowa, rewolucyjna usługa – pożyczka przez czat, wdrożona przez firmę TAKTO Easy. Na czym będzie polegać owa zmiana i jak przełoży się na procedurę udzielana pożyczek?

Nowa pożyczka przez czat to prostota i minimum formalności

pożyczka przez czat

Źródło: Takto Chat - Szybkie pożyczki przez Czat w 5 minut | TaktoEasy.pl

Wprowadzona niedawno pożyczka przez czat stanowi innowacyjną próbę stworzenia klarownego i prostego systemu wnioskowania o pożyczkę. Rozwiązanie to skierowane jest szczególnie do osób, które nie miały wcześniej styczności z sektorem usług pozabankowych. Pożyczka przez czat gwarantuje klientowi stały i bezpośredni kontakt ze specjalistą firmy TAKTO Easy, który wyjaśni mu wszelkie ewentualne wątpliwości, związane ze złożeniem wniosku.

Jakich informacji udzieli doradca? Przyszły klient zostanie poinformowany o wszelkich kosztach, związanych z otrzymaniem tego typu pożyczki, tj. opłata za udzielenie, prowizja, ustalone odsetki oraz ich łączne zestawienia w formie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO). Jednym słowem, pożyczka przez czat od TAKTO Easy oferuje szereg rozwiązań, które zadowolą zarówno nowego, jak i stałego klienta firmy (firma udziela też pożyczek jako TAKTO Finanse).

W przeciwieństwie do pozostałych firm, oferujących składanie wniosków w formie online, pożyczka przez czat sprawia, że klient zyskuje możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistą. Osoby, które płynnie poruszają się w zagadnieniach pożyczek pozabankowych, doskonale odnajdą się wśród uproszczonych procedur i błyskawicznie uzupełnią niezbędne formalności. Niezależnie od biegłości w zagadnieniach, związanych z prywatnym sektorem finansowych, pożyczka przez czat jawi się jako najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie.

Pożyczka przez czat – jak wygląda procedura jej udzielania?

Podobnie jak w przypadku większości pożyczek online, pożyczka przez czat wymaga posiadania uregulowanej historii kredytowej. Rzetelność potencjalnych pożyczkobiorców jest weryfikowana w bazach BIK, BIG oraz ERIF. Warto pamiętać, że pożyczka przez czat od TAKTO Easy charakteryzuje się bardzo niskim progiem miesięcznych dochodów – aby otrzymać pozytywne rozpatrzenie wniosku, wystarczy posiadać udokumentowane dochody powyżej 500 zł.

Na wyróżnienie zasługuje także prostota samej procedury wystąpienia o pożyczkę. Samodzielne uzupełnienie cyfrowego wniosku zostało zastąpione czatem z doradcą finansowym. W trakcie wymiany wiadomości klient wyznaczy interesujące go parametry umowy, takie jak kwota pożyczki czy ilość rat.

Pożyczka przez czat to szybki i wygodny sposób na zawarcie umowy bez wychodzenia z domu, a jej jedynym wymogiem technicznym jest stały dostęp do internetu. Już dziś udaj się na stronę firmy TAKTO Easy i przekonaj się, że pozabankowa pożyczka przez czat może całkowicie odmienić rynek firm pożyczkowych.

Złóż wniosek jeszcze dziś i przekonaj się, że szybka pożyczka online może zostać udzielona szybko i na prostych zasadach. Znajdziesz nas pod adresem: ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław lub na naszej stronie: TaktoEasy.pl

Źródło: Takto Chat - Szybkie pożyczki przez Czat w 5 minut | TaktoEasy.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag pożyczkitag pożyczka przez czat
To warto przeczytać


fot. Geraltfot. Geralt

  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: