Telefony bez simlocka w mBank mobile

24-11-2008, 22:38

Telefony komórkowe od operatora bez blokady simlock? Ważność konta utrzymywana przez 3 lata niezależnie od doładowań? Niemożliwe? Możliwe. To elementy nowej oferty mBank mobile nazwanej Mixer, którą wirtualny operator stara się zamieszać na rynku telefonii komórkowej.

Mixer to oferta dostępna z telefonem komórkowym marki Nokia. Klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu modeli. Ceny za całość (telefon + starter, przy założeniu 12-miesięcznego okresu umowy) zaczynają się od 780 zł (Nokia 1200) do 2496 zł (Nokia N96).

mBank mobile - strona główna
fot. - mBank mobile - strona główna
W przypadku wybrania umowy 12-miesięcznej klienci otrzymują do wykorzystania 83 minuty co miesiąc, w przypadku umowy na 24 i 36 miesięcy jest to odpowiednio pakiet 41 i 27 minut. Oferowane zestawy można również kupić za jednorazową, odpowiednio większą, opłatą.

W ramach startera użytkownik otrzymuje 1000 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci. Dostępne środki można wymieniać na SMS-y, MMS-y oraz transmisję danych GPRS. Ważność konta utrzymywana jest przez 3 lata niezależnie od doładowań i długości trwania umowy.

Sonda
Czy uważasz, że oferta Mixer - jest korzystna cenowo?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Ceny, jakie mBank mobile oferuje klientom w ramach oferty Mixer, to 55 gr/min za połączenia głosowe krajowe, 18 gr za wysłanie wiadomości SMS i 40 gr za wysłanie wiadomości MMS. Po roku od aktywacji numeru użytkownik może przejść na standardową taryfę operatora z cenami odpowiednio: 45 gr, 14 gr, 36 gr. W takiej sytuacji termin ważności konta pozostaje bez zmian.

Dodatkowo osoby, które aktywują starter między 24 listopada 2008 a 20 stycznia 2009 przez pół roku będą otrzymywać 10 zł doładowania konta miesięcznie. Wszystkie dostępne telefony są nowe, objęte 2-letnią gwarancją, posiadają polskie menu oraz są pozbawione blokady simlock. Zestaw jest bezpłatnie dostarczany kurierem.

Więcej o telefonii komórkowej i operatorach wirtualnych


Źródło: mBank mobile
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy