TEDxWarsaw: W tym roku ponad 20 prelegentów

18-03-2011, 10:11

Ponad dwudziestu prelegentów świata nauki, sztuki oraz biznesu weźmie udział w nadchodzącym spotkaniu TEDx w Warszawie, które odbędzie się pod koniec marca bieżącego roku.

Na początku marca pisaliśmy o TEDx, który po raz kolejny odbędzie się w Warszawie. TEDxWarsaw będzie nawiązaniem do innowacyjnych pomysłów, nowych technologii i tego, o co zapytają uczestnicy prelegentów.

>> Czytaj też: Wirtualny casanova woli pieniądze od spotkania

Sonda
Weźmiesz udział w TEDx w Warszawie?
  • tak
  • nie
  • nie wiem
wyniki  komentarze

TEDx to interdyscyplinarne spotkania organizowane pod marką TED. Ich celem jest umożliwienie lokalnym społecznościom spotkań z ludźmi, których życie i dokonania cechuje pasja, innowacyjność i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów.

Na scenie TEDxWarsaw 2011 pojawią się: Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta; Marcin Jamkowski – dziennikarz, podróżnik; Marcin Kobylecki – producent w Platige Image; Mark Krawczynski – architekt i pianista z Sydney; Toshi Nakamura i Ewa Wojkowska – społeczni przedsiębiorcy z Australii; Krzysztof Rybiński – ekonomista, były wiceprezes NBP, profesor ekonomii i aktywny bloger poruszający tematy finansowe; a także Tomek Sikora, Grzegorz Niedźwiedzki, Martin Varsavsky, Paweł Golik, Karol Okrasa, The Long Walk Expedition (Filip Drożdż, Tomasz Grzywaczewski i Bartosz Malinowski), Stanisław Karpiński, Oscar Korkman, Kushtrim Xhakil, Grzegorz Piechota oraz Wojtek Sówka i Marianna Bednarska.

- Tegoroczna edycja TEDxWarsaw organizowana jest pod hasłem „looking in, looking out”. Rozwój osobisty powinien być jednym z głównych celów każdego z nas. Dążąc do niego, nie powinniśmy jednak koncentrować się wyłącznie na sobie. Czasem warto rozejrzeć się dookoła, wyjrzeć poza własny „ogródek” i zobaczyć, co dzieje się u sąsiada - tam też może czekać rozwiązanie naszych problemów albo natchnienie do nowych działań – mówi Małgorzata Minta, rzecznik prasowy oraz jeden z organizatorów TEDxWarsaw 2011.

>> Czytaj też: Masz pomysł na biznes? Naucz się go sprzedawać!

Tegoroczna edycja TEDx odbędzie się 24 marca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wszyscy zainteresowani śledzeniem TEDxWarsaw, którzy nie wezmą udziału w imprezie, będą mogli oglądać transmisję z wykładów w internecie.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930