Szukanie pracy i wycieczek przez Allegro

16-06-2008, 20:25

Allegro uruchomiło dzisiaj nową kategorię, a jednocześnie niezależny serwis prezentujący oferty pracy - pracaAllegro. Platforma aukcyjna ruszyła ponadto z ofertą sprzedaży wycieczek i szerokiej bazy hoteli na całym świecie - AlleWakacje.

Serwis PracaAllegro.pl pozwala na zamieszczanie i wyszukiwanie ofert zatrudnienia i szybkie wysyłanie CV. Oferty zamieszczane w nowej kategorii mają charakter ogłoszeń (nie aukcji) i nie kończą się sprzedażą. Z tego też względu dla kategorii pracaAllegro.pl obowiązuje zupełnie odrębny cennik.

Zamieszczenie oferty na 7 lub 14 dni do 16 września br. będzie kosztować złotówkę, po tej dacie - 10 złotych. Natomiast oferty 21- oraz 30-dniowe kosztują odpowiednio 20 i 25 złotych. Wyróżnienia kosztują od 39 zł za pogrubienie do 199 zł za promowanie na stronie głównej.

W serwisie udostępnione zostały artykuły poradnikowe (jak pisać CV, prezentacja na rozmowie kwalifikacyjnej itp.), a oferty wyszukiwane są za pomocą specjalnej, dedykowanej tylko kategorii praca, wyszukiwarki.

W ramach zaawansowanych opcji wyszukiwania można wyszukiwać ogłoszenia nie tylko według branży i regionu, ale też na podstawie nazwy pracodawcy, oczekiwanej pensji, rodzaju umowy, rodzaju pracy (stała, dorywcza, na zlecenie) czy wymiaru czasu.

Nie mogło tez zabraknąć opcji pozwalającej na wyszukiwanie pracy zdalnej, jednak wyniki co najmniej zaskakują. Jak się okazuje można wśród nich znaleźć oferty przy takich zajęciach, jak... blacharstwo samochodowe, transport materiałów budowlanych, montaż okien (czyżby zdalna instalacja Windowsa?), stolarstwo w sklepie meblowym, tankarstwo przemysłowe, kucharstwo, a nawet sprzątanie.

Z kolei serwis AlleWakacje poszerza działalność Allegro o rynek branży turystycznej. Znajdziemy w nim oferty sprzedaży wycieczek - zwykłych i last minute - oraz szerokiej bazy hoteli na całym świecie. W niedługim czasie Allegro zapowiada również wprowadzenie rezerwacji biletów lotniczych - tanich oraz regularnych linii, a także integrację z platformą handlową Allegro.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031