Szansa na znalezienie nowych inwestycji na XI Pitch Rally

03-11-2011, 13:34

Już 17 listopada odbędzie się w Warszawie jedenaste, zamknięte spotkanie z cyklu Pitch Rally. Właściciele internetowych biznesów po raz kolejny będą mieli okazję zaprezentować się tam inwestorom venture capital.

Startupy na spotkaniu z cyklu Pitch Rally będą miały 3 minuty na zachęcenie inwestorów oraz aniołów biznesu do sfinalizowania projektów.

Czytaj także: Polskie Startupy na TechCrunch Disrupt

Jak zwykle, wszystkie przedsięwzięcia mają dotyczyć nowych technologii. Tym razem wydarzenie uświetni Jennifer Cabala, współzałożycielka Startup Foundation oraz CMO Startup Weekend, która mieszka na co dzień w Seattle.

Warto przypomnieć, że do tej pory w wydarzeniu z serii Pitch Rally uczestniczyli już m.in. Jani Byrne z IBM Venture Capital Group, Carlos Espinal z funduszu Seedcamp.com, Carlo Blatz z agencji interaktywnej Powerflasher, a także Jon Bradford z akceleratora Springboard.com.

Wydarzenia z cyklu Pitch Rally przeznaczone są zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów, którzy zainteresowani są finansowaniem projektów z naszego regionu. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest fundusz hardGAMMA Ventures, który jak informowaliśmy niedawno, wspomaga głównie projekty typu zalążkowego i wczesnego rozwoju - przede wszystkim z obszaru społecznościowego oraz cloud computingu.

Wszystkie prezentacje odbywają się w języku angielskim i jak wspomnieliśmy wcześniej, ich autorzy mają na przedstawienie swojego pomysłu tylko 3 minuty. Startupy poszukujące finansowania mogą zaproponować swój udział, korzystając z formularza na stronie Pitch Rally.

Czytaj także: Fly With Monkey tworzące gry w HTML5, zdobyło inwestora


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031