SysOps / DevOps Polska MeetUp #14

PATRONAT MEDIALNY 09-11-2016, 06:26

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych - SysOps / DevOps Polska MeetUp, które odbędzie się w czwartek, 17 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie.

SysOps / DevOps Polska MeetUp #14Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Mariusza Dalewskiego, który zaprezentuje historię pt. „Analiza powłamaniowa - przypadki, błędy i best practices”. Mariusz w swojej prezentacji poruszy temat prawdziwych przypadków włamań na serwery, błędów jakie można popełnić przy analizie powłamaniowej i jak należy się za to zabrać.

Mariusz to CEO w MDDV i współzałożyciel grupy SysOps / DevOps Polska. Jest audytorem z kilkunastoletnim doświadczeniem i pasjonatem bezpieczeństwa. Zajmuje się analizą powłamaniową, testami penetracyjnymi i audytami bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Następnie Maciej Sawicki rozpocznie prelekcję pt. „Malinowy klaster”. Podczas prezentacji Maciej pokaże jak zbudować od podstaw klaster Kubernetes. Węzły klastra będą oparte o rozwiązanie typu single board computer (Raspberry Pi).

Pasją Maćka jest solidne oprogramowanie. Po części uważa się za rzemieślnika, a po części ogrodnika IT. Uważa, że kluczem do sukcesu jest holistyczne podejście do projektu. Maciek realizuje swoją wizję pracując na stanowisku DevOps Technical Leader w Codilime. Zajmuje się architekturą aplikacji pod kątem skalowalności i niezawodności, wdrażaniem aplikacji w chmurach, automatyzacją budowania i testowania i wdrażania aplikacji.

Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/235322342/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną pod adresem: sysopspolska.pl

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag MeetUp
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy