Sprzedaż dziecka na Allegro to żart

24-07-2008, 18:21

"Sprzedam dziecko płci żeńskiej" - tak ogłaszał swoją aukcję jeden z trójmiejskich internautów. Aukcja została błyskawicznie zablokowana przez administratorów Allegro, a już trzy godziny później "handlarz" doczekał się wizyty policji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


"Dziecko płci żeńskiej, używane, oczy trochę szaroniebieskie" - opisywał obiekt licytacji sprzedawca - "sprzedaję, bo znudziła mi się, mogę przesłać zdjęcie mailem, cena od złotówki".

Licytację odnalazła radomska policja i natychmiast przystąpiła do lokalizowania osoby odpowiedzialnej za jej wystawienie. Funkcjonariuszom zajęło to zaledwie 3 godziny - chwalą się komunikacie prasowym. Jak się okazało aukcja została wystawiona z gdyńskiego mieszkania, w którym faktycznie mieszka dziewięcioletnia dziewczynka o imieniu identycznym jak wymienione w ofercie.

W namierzonym mieszkaniu policjanci zastali dziewięciolatkę oraz jej matkę i piętnastoletniego kuzyna. Nastolatek przyznał się do żartu, nie zwalnia go to jednak z konsekwencji. Te zaś określi sąd rodzinny.

Miejmy nadzieję, że w poważniejszych sprawach policja będzie działać równie szybko.


Następny artykuł » zamknij

Źródło: Policja.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag policjatag nastolatkitag Allegrotag żarty
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.