Spotkanie branży internetowej Netcamp już 25 lutego

PATRONAT MEDIALNY 16-02-2011, 18:56

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej w Szczecinie. Dowiemy się na nim m.in. jak powstał największy polski serwis Q&A i dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów. Audioteka pokaże, jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce, a Groupon opowie o social commerce i przyszłości zakupów grupowych. Następnego dnia odbędzie się szkolenie "Jak zbudować i rozwijać startup w oparciu o innowacje".

Agenda spotkania przedstawia się następująco:

 1. Czy w Polsce można zarobić na audiobookach? - Marcin Beme, Audioteka
  Marcin zaprezentuje, jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. Podzieli się też swoimi doświadczeniami z tworzenia startupa Audioteka w ramach POIG 8.1.

 2. Czego możesz się nauczyć na Zapytaj.com.pl i czego nauczyliśmy się my? -
  Artur Sławnikowski, Dige

  Artur opowie o początkach największego polskiego serwisu Q&A, wyzwaniach zwiazanych z wydajnością infrastruktury, milionach użytkowników i przejęciu serwisu przez Onet.pl. Pokaże też, dlaczego zły użytkownik jest lepszy niż żaden użytkownik oraz dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów.

 3. Social commerce - Łukasz Wiewiórowski, Groupon
  Krótko o Groupon i modelu biznesowym social commerce oraz zakupach grupowych. Co jest ważne, by osiągnąć sukces? Czyli o generowaniu pomysłów, innowacji, zespole, marketingu. Wyniki, konkurencja i jak Groupon widzi przyszłość. Czyli będzie się działo :)

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Spotkanie odbędzie się w piątek 25 lutego 2011 r. o godzinie 18:00 w Business Clubie w Szczecinie.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie www.netcamp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag social commercetag patronat DItag Netcamp
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031