SmartDevCon - urządzenia mobilne, platformy i aplikacje. Nowa konferencja na horyzoncie!

PATRONAT MEDIALNY 26-07-2012, 08:00

Już niedługo, bo w dniach 4-6 września w Katowicach, odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona tematyce tzw. smart devices, czyli nowoczesnym systemom mobilnym i wbudowanym.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


SmartDevCon

O sile każdej konferencji świadczą jej prelegenci. Nie inaczej jest w przypadku SmartDevCon, gdzie będzie można wysłuchać wielu wystąpień ciekawych zagranicznych gości. Wśród nich koniecznie należy wspomnieć o Jeremym Olsonie - młodym bloggerze, przedsiębiorcy i zdobywcy Apple Design Award 2011 oraz Martinie de Keijzerze - ekspercie z zakresu różnych platform mobilnych i organizatorze Dutch Mobile Conference.

Poruszane tematy nie dotyczą wyłącznie najpopularniejszych platform, jak Android i iOS, ale również innych, często nowych lub mniej znanych rozwiązań, jak Firefox OS czy Mer. Jednym z prelegentów SmartDevCon jest współtwórca i główny architekt projektu Mer - Carsten Munk. Co ciekawe, tym otwartym i wydawałoby się niszowym rozwiązaniem opartym na Linuksie interesują się zarówno znane, duże firmy z Azji, jak i małe, obiecujące fińskie startupy zakładane przez byłych pracowników Nokii, jak Jolla Mobile.

Na konferencji nie zabraknie też tematyki związanej z frameworkami umożliwiającymi tworzenie aplikacji wieloplatformowych, takich jak Sencha Touch 2, które w czasach dużej fragmentacji na rynku mobilnym zyskują na znaczeniu. Wśród prelekcji SmartDevCon znajdą się również wystąpienia poświęcone tworzeniu gier na platformy mobilne, multimedialne systemy inforozrywki w samochodach oraz praktyczne porady odnośnie skutecznego tworzenia wydajnych i wolnych od błędów aplikacji na platformy mobilne. Mocnym punktem będzie na pewno prelekcja Arkadiusza Stopczyńskiego, doktoranta z Denmark Technical University i jednego z twórców pierwszego na świecie mobilnego skanera mózgu.

SmartDevCon to nie tylko prelekcje, ale również okazja do spotkania podobnych sobie specjalistów, wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy czy wręcz znalezienia pracy w branży. Warto nie zwlekać z decyzją i zarejestrować się jeszcze dziś, szczegóły znajdują się na stronie WWW konferencji - www.smartdevcon.eu. Ponadto można też jeszcze zgłaszać propozycje własnych wystąpień do agendy.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.